Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése után, a...

Szüzesség elvesztése után, a következő hónapi menzesz mindenkinek eltér az átlagostól? ( lésőbb jön meg, vagy hamarabb, fájdalmasabb stb. )

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából még nem hallottam olyanról, hogy ez változtatna rajta...
2013. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Elmagyaráznád mi a búbánatos f*aszom köze van hozzá? :D komolyan érdekelne. Nem, teljesen ugyanolyan. Hacsak nem csinálják fel a csajt, mert akkor olyan a menzesz hogy nincs. Az valóban eltér a megszokottól.
2013. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint én vagyok a kivétel.

Nekem nagyon görcsölt a hasam és 2 hetet késett. Máskor minimális hasfájással és napra ponotsan jött/jön meg.

2013. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kell "búbánatos faszokat" írni? :D igenis gyakran előfordul,mivel a hormonrendszer felborulHAT. Nekem pár nappal korábban jött és görcsöltem,pedig sose szoktam és előtte egy hétig fájt a mellem,pedig az sem szokott.

Nem mindenkinek változik,de előfordul,igen.

2013. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!