Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Így sokkal fájdalmasabb?

Így sokkal fájdalmasabb?

Figyelt kérdés

Próbált a barátom ujjazni, 1 ujjal, de nekem kellemetlen volt, úgy gondolom, hogy mikor meg volt már az előjáték, rendesen fel vagyunk izgulva, akkor rendesen jöjjön az első alkalom, és rendesen szakítsa át a szűzhártyám a péniszével. Sokkal fájdalmasabb így?

Olvastam itt olyat, aki szerint addig ne próbálkozzanak szexelni, amíg 1-2 ujjnyit nem tágul a lány..

De engem valahogy nem vonzz az ujjazás, inkább rendesen szakítsa át a barátom a szűzhártyám a szeretkezés során..

Szerintetek?


2012. nov. 26. 21:59
 1/6 anonim válasza:
Figyelj, ha egy ujj kellemetlen volt, akkor kétlem, hogy azt kibírnád, hogy betegye neked...
2012. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elötte nemujjaz akkor lehet hogy be sem fogmajd férni a barátod pénisze
2012. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Odafosnál a fájdalomtól kb....
2012. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak arra gondoltam, hogy az ujja lehet össze-vissza nyomkodna ott bent, vagy szúrna valahol, a pénisze pedig menne normálisan egy irányba befelé. Kicsit hülyén fogalmaztam most.:)

Egyszer már próbáltuk, akkor belém tudott jönni 1-2 centire, csak nem megfelelő póz miatt abba hagytuk, és utána már nem jött össze.

2012. nov. 26. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem sem újjazott meg senki sem az első szex előtt,és még sem fájt annyira,hogy befostam volna!!!

Kicsit fájt,de nem haltam bele!!

2012. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem probalgassatok meg az ujjazast... ha tenyleg faj 1 -2 ujjal, akkor a peniszevel meg jobban fajni fog es csak neked lesz rossz..:/
2012. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!