Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiú vagyok és nemrég feküdtem...

Novaaa kérdése:

Fiú vagyok és nemrég feküdtem le a barátnőmmel, de nem szakadt át a szűzhártyája! Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nemrég feküdtünk le , én már nagyon vártam párszor meg is bántottam azt hiszem ,de nem szólt semmit. Mikor megtörtént nem szakadt át a hártyája pedig azért nem kicsi a péniszem. Mikor nem sikerült sajnos feladtam mert láttam, hogy nem vérzik meg semmi. Ő azt mondogatta hogy jó volt meg minden de valahogy nem hittem neki. Azt mondta még hogy ne búsuljak mert lehet hogy a multkori pettingnél át szakitottam neki valószínüleg mivel akkor vérzett neki egy kicsit meg sportolt is! De nem tudom elhinni, sajnos ezzel jól megbántottam. Mondta hogy szeret és hogy nem akarja mással és próbáljuk meg majd ujra mert ha megvan még a hártyája akkor biztos sikerülni fog (na én ezt se hiszem :| ) valahogy nem akarom ujra megpróbálni és nem birok a lány szémébe se nézi amiért elrontottam neki az elsőt . Ő azt mondta hogy nagyon jó volt neki( nekem is ) de az ő részéről nem vagyok én abban olyan biztos! Segitsetek mit ronthattam el ha még megvan neki a hártya, és hogy birnám kiengesztelni vagy hogy kérjek tölle bocsánatot??? nem akarom hogy esetleg elveszitsem őt.! Szerintetek amugy tényleg szeret ez a lány? mert én őt igen

2013. jan. 11. 07:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg se érdemled azt a lányt. Ilyen szellemi színvonallal, inkább mond meg a csajnak, hogy azt üzenem, hogy keressen mást helyetted. Nem vagy te még elég érett semmilyen kapcsolathoz, pláne nem a szexhez.
2013. jan. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs. Szerintem már nem volt szűz.
2013. jan. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Vagy te voltál túl óvatos.
2013. jan. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát te nagyon gyökér vagy...Nem kell feltétlenül véreznie a szűzhártyának átszakadáskor,én sem véreztem.Amúgy hány éves vagy?15?Inkább menj biológiaórára szex helyett.Nagyon nem vagytok rá készen,de ész nélkül keféltek...
2013. jan. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem tom hanyeves lehetsz.. Na M
2013. jan. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sötét vagy! :-D


Egyébként honnan veszed, hogy nem szakadt át? Bekukucskáltál utána és láttad, hogy megvan?

2013. jan. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se vérzett első után jelentem!

Nem mindenkinek szopott, főleg ha sportol lehet hogy már rég elszakadt!

2013. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mi a fa..om ez?

Ez te kitaláltad vagy tényleg ennyire beteg vagy?

2013. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én 5 éve élek nemi életet és még mindig meg van. A doki azt mondta nem baj ez nem okoz semmi rendellenességet ne aggódjak emiatt.
2013. jan. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor itt vagyok én is aki jelentkezik. Én sem véreztem az elsőnél, és utána sem sosem. Nekem is megvan még a szűzhártyám. Nem rég császároztak, tehát még szülésnél sem szakadhatott át.
2013. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!