Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és a barátommal...

Szűz vagyok és a barátommal tervezzük a dolgot. De a menstruációm nem rendszeres egyáltalán és nem tudom, hogy menjek e orvoshoz az első előtt vagy ráér a doki a szex után? 19/L

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha védekeztek (gumival) akkor ráérsz szerintem. Valószínűleg valamilyen kombinált fogamzásgátlót fog felírni a menzesz rendszerezésére.

A Megszakítás nem védekezés.

2013. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem akarsz terhes lenni,első előtt mindenképp! mond a dokinak, hogy az vagy s nem lesz gond
2013. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az a baj hogy ez 19 évesen nem normális már. endokrinológiai kivizsgálás kell. A fogamzásgátló csak a tüneteket kezelné(megjönne időben) viszont az okot nem gyógyitja. Sokszor csak utána derül ki hogy még ártott is fogamzásgátló annál a hormon betegségnél amiben szenved az ember.
2013. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

én 17 vagyok és nekem is nagyon rendszertelen volt. nyáron feküdtem le először a barátommal és előtte voltam dokinál. még meg is dicsért, amiért előre gondolkodom és felkerestem. semmi problémát nem talált, adott fogamzás gátlót és minden rendben van.

szerintem menj el most, ebből bajod nem fog származni, csak jobb lehet!

2013. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-asnak nincs igaza. A rendszertelen vérzésre oki megoldás lehet a fogamzásgátló szedése.

Menj el előtte dokihoz, mondj el mindent, megvizsgál és ad tanácsot, mi lenne neked a legjobb!

2013. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!