Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ilyen esetben jobban fáj a...

Ilyen esetben jobban fáj a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Ha olyan fiúval csinálom akibe nem vagyok szerelmes, jobban fáj? Én azt hallottam h igen, ez mennyire igaz? Az az oka h ilyet tegyek mert nem jin az igazi szerelem es nem akarok varni ra. Ertelme sincs sok az igazira varni. 15 L

2013. jan. 11. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha figyelmes a srác, és óvatos akkor nem fog jobban fájni.

De ha kis csitri vagy (15-től lefelé) megtalállak és felnyomlak szüleidnél :P XD

2013. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a fájdalom kb. 2 másodpercig áll fent.

Kibírható :). Én minden nap átélem annak a fájdalomnak kb. az ötszörösét.. hidd el, nem fog fájni.

2013. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 okoska31 ***** válasza:

azért még a nagykorúságodra várhatnál egy kicsit. úgy lenne az igazi. még egy 2 évet...

és igen, könnyebben ellazulsz egy olyannal, akit szeretsz - és valamennyivel a lazulás miatt kevésbé fájhat.

2013. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na ezzel rendesen felhúztál! ÉN 20 éves koromig vártam ÉS MEGÉRTE! FIÚ LÉTEMRE! De ha te is muszájból veszíted el akkor hajrá, ha kell én is elveszem, de tudok ajánlani egy lovat is. Ha ilyen türelmetlen vagy akkor megkaphatod, de abban nem lenne köszönet. Várjál! "nem akarok várni..." besz@ok! -.-'
2013. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 okoska31 ***** válasza:
22:03 - ha nem titkos, elárulod, hogy mivel éled át az 5-szörös fájdalmat? mi fáj?
2013. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

15 éves vagy és máris feladod a "várakozást"? :DD

nálad agyban vannak gondok.. nem fizikailag fog jobban fájni, hanem mentálisan. (legalábbis én sosem attól féltem, hogy fizikailag fájni fog, mert és akkor mi van?! ha bevered a lábad jobban fáj..) hanem, hogy utána nem-e bánod meg, hogy kiadtad magad valakinek ilyen magas szinten stb..

bár kinek beszélek én? egy buta 15 évesnek, aki nem bír TOVÁBB várni? :DD

én most veszítettem el 3 hónapja. és 20 éves vagyok.. megérte-e? naná..

2013. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy ez is csak egy provokativ kérdés.

De ha nem akkor kedves kérdező te még bőven várhatsz. Ne ordíts együtt a farkasokkal. Attól még hogy a barátnőid már átestek ezen nem te lettél kevesebb. Hidd el nekem, ha most belemész egy ilyenbe akkor késöbb amikor 17-18 évesként megtalálod életed szerelmét akkor sajnálni fogod, hogy nem övele lehetett az elsö alkalom. Ne tégy elhamarkodott döntéseket, mert késöbb csunyán arcra eshetsz.

2013. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15 évesen halvány lila f*ngod nincs arról, hogy mi az igazi szerelem, valamint a szexuális kultúrád is 99%, hogy alulfejlett. Nevetséges vagy, ahogy jössz, hogy neked nem jön a szerelem, nem akarsz rá várni. :'DDDD


Szerintem te ne okoskodj az élet dolgairól!

2013. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
sztem is várj még 2 évet legalább nem fogod megbánni fiatal avgy még! mért akarja mindenki 15-6 éves korában elveszteni ez most vmi divat??:O
2013. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Advocatus Diaboli ***** válasza:

ejha, 15 vagy és nem jön az igazi?

ÚRISTEN, HOGY TÖRTÉNHETETT????

2013. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!