Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Hogyan beszéljem le a barátnőmet arról, hogy orbitális nagy baromságot csináljon?

Figyelt kérdés
A barátnőm a szüzességét készül elveszíteni egy olyan fiúval, akit régóta szeret, de a fiú szinte biztos, hogy csak a szexre megy. Én ezt nagyon rossz ötletnek tartom, de nem tudom, hogy is próbálhatnám finoman lebeszélni róla úgy, hogy ne érezze azt, hogy ellene fordultam. Nagyon szeretem őt, és nem szeretném, ha a szerelem ennyire elvenné a fejét, de azt se akarom, hogy megutáljon emiatt, hiszen megbízik bennem és ezt a titkát is elmondta. Kérlek segítsetek, hogy hogyan adhatná tudtára, hogy ne csináljon semmi meggondolatlant!17/L
2013. jan. 15. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt nem nagyon tudsz mit tenni, főleg,ha egy akaratos, makacs lány a barátnőd :( és ezt a döntést mindenképp neki kell meghoznia.
2013. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
inkább azután legyél vele, miután rájött, hogy a srác miért volt vele, akkor nagyobb szüksége lesz rád,de ne vágd a fejéhez, hogy te megmondtad
2013. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy meg tudod győzni...
2013. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
pasi vagy?
2013. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
csak az igazat-úgy érdemes:DD
2013. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Mi van ha ezt csak te beszéled be magadnak?:DD
2013. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
lány vagyok, éő a legjobb barátnőm, és hogy érted, hoyg csak bemesélem magamnak?
2013. jan. 15. 16:42
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

"hiszen megbízik bennem és ezt a titkát is elmondta. "


örülnék ha megtanulnál már igazat beszélni, és nem csak klöknéd a rizsát a féltékeny fantáziáddal:XDD

2013. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

7


aha, no majd ha bátor leszel és megtanulsz igazat beszélni, utána folyt köv az eszmecserét, tisztább alapokról mint most te tetted:DD


Jah, és 17 rég elmúltál már, mint ahogy én is szép volt/jó volt-de minden kornak meg van a maga szépsége, és nem kell megrekedni az írásban a 17 évnél szerintem, hanem bátran vállalni kell a valós korodat:DD

2013. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem értem miről beszélsz kedves utolsó, ezzel éppenséggel pont nem segítesz egy fikarcnyit sem.
2013. jan. 15. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!