Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha keményen tudtam ujjazni...

Ha keményen tudtam ujjazni (és mélyen is) a barátnőmet, és neki ez nem fájt akkor már nem szűz a barátnőm ugye? Akkor csak kamuzott?

Figyelt kérdés
Ne ugassatok le, mert nekem ez most tényleg baromi fontos, nagyon sokat számít és ha kérhetem olyan írjon aki tényleg tud segíteni meg van némi tapasztalata is. Előre is köszi mindenkinek!
2012. jún. 12. 15:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Elméletileg elveszíthette így is a szüzességét, de kisebb az esély. Vérzett az ujjazás után? Mondjuk nem mindenki szokott vérezni, de azért egy picit igen.
2012. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, hogy szűz volt. A szűzhártya elrepedhet és kiszakadhat akár sport közben is, ha pedig a barátnőd eléggé fel volt izgulva akkor más nemigen fájhatott neki.
2012. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te nem fogod tudni kideriteni.

Vegyunk egy ellentetes peldat. Altalanos nezet, hogy egy szuz fiu csak par masodpercig birja. Te meg szuz vagy, de naponta tobbszor maszturbalsz, es eljon a pillanat, hogy a baratnod szetteszi a labat es fel oraig is birod. A baratnod elkezd filozni, hogy akkor most szuz voltal-e vagy sem, hazudtal-e vagy sem.

2012. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt szűz, már átment rajt az osztály. ÉS? SZÁMÍTANA VALAMIT?
2012. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Erősen kételkednék abban, hogy szűz volt!
2012. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Könnyen lehet, hogy szűz volt előtte, de mostmár biztos nem az. Akkor meg nem mindegy?
2012. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én például soha nem véreztem. Nagyon rugalmas tud lenni egy szűzhártya. Ha pedig rendesen felizgattad, nedves volt, kitágulhatott ennyire. Isten vagy és simán előfordulhat. 27/L
2012. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetett szűz... am meg ujjazástól nem fogja elveszteni a szüzességét csak előre szólok-.-
2012. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy fel volt izgulva, az nem kifejezés, arról azért gondoskodtam. ;)
2012. jún. 12. 17:02
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
nekem sem fáj, pedig ment több ujjal is elsőre, barátom is meg volt lepődve, de hát ez ilyen, nem mindenkinek fáj feltétlenül az első, szóval csak nyugi:)
2012. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!