Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt mondják, hogy az első...

Azt mondják, hogy az első alkalom fáj! Ezt a fájdalmat milyen fájdalomhoz lehet hasonlítani? És tényleg csak az első fáj, vagy az első néhány?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mintha egyszerre sok tűvel szúrkálnának.Legalábbis nekem ilyen volt,szúró érzés... :-S

De inkább az kellemetlen,ahogy utat tör magának a szerszám :-P Mivel még szokatlan.

2009. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak kellemetlen az első 1-2.De ha szereted a párod és Ő is Téged,és kellően fel vagytok hergelve, akkor nem nevezhető fájdalomnak.
2009. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is biztos hogy fáj... állítólag...


Nekem fájt, picit..egy ilyen feszítő érzés, kicsit szúró ...

De kilehet bírni, és emiatt ne izgasd magad, ha ezen stresszelsz, nem lazulsz el és még jobban fog fájni...

2009. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
80%
szúró érzés és feszít kicsit.. de kb olyan mint mikor valaki erősebben megcsíp a karodon...
2009. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Szerintem is szúró,feszítő érzés.Nekem nagyon fájt s 4-5 behatolásra sikerült csak,,tényleg fontos fel legyél készülve+izgulva,nálam utóbbi nem volt meg és féltem is leht ezért volt kellemetlen.De mg a 3-4.alkalomkor is fjt..5.szöre viszont már el si mentem.Kitartás,ha nem megy ne erőltsd megpróbáljátok majd később:)Sok sikert,am l ehet nem is fog fájni neked..mindenkinél változó,fő hoyg ne idegeskedj,menni fog sok sikert:)
2009. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
nekem nem fájt és nem is véreztem:P
2009. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szia.Nekem csak egy nagyon enyhén fájt... ha arra kerül a sor monnd a barátodnak, hogy lasan csinálja az lején, mert akkor nem kellemes de nem is nevezhetö fájdalomnak... de tényleg nagyon fontos h kellöen fel légy izgulva, mert akkor elkezdez "sikosodni" és könnyebben be tud hatolni, ha magátol nem megy a felizgulás max használjatok sikositot vagy extra sikos ovszert
2009. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

19:31 nekem nem fájt és nem is véreztem:P


Teee, rohadt mákos!! :D:P

2009. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Nekem fájt, nem csak kellemetlen volt. Éles fájdalmat éreztem, konkrétan azt, hogy átszakadt. És nekem is vérzett, pedig a barátom nagyon óvatos, gyengéd volt. Az első pár is fájhat, ha nem síkosodsz kellőképp.
2009. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfi lévén nem tudom megmondani, hogy hogyan fáj, de azt igen, hogy nem csak az első alkalom volt kellemetlen a barátnőm számára, hanem az első néhány. Aztán neki egy kicsit tágult, én jobban kitapasztaltam, hogy mit hogyan kell csinálni, és a 5. alkalomra már élvezte. A 10. körül el is élvezett.

Ha a barátodnak nem te vagy az első, akkor (remélhetőleg) tudni fogja, hogy hogyan nedvesítsen be minél jobban és akkor nem igazán fog fájni. Ha neki is te vagy az első, akkor szerezzetek be valami jó kis síkosítót. (lehetőleg semlegeset)


De nem lehet annyira vészes, ettől szerintem ne félj! A legtöbb nő számára csak kellemetlen. (Ha viszont nagyon izgulsz miatta, nem lazulsz el és tényleg fájni fog...)

2009. szept. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!