Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A második babánkat tervezzük....

A második babánkat tervezzük. Nagyon örülnénk, ha ebben a hónapban sikerülne. Furcsa tüneteim vannak, amiket nem tudok hova tenni. Az első babánál menstruáltam az elején, így nem tudom ahhoz a várandóssághoz hasonlítani. Tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
Középidőben vagyok, de szinte folyamatosan tisztasági betétet cserélgetek, mert olyan mintha bepisiltem volna. Nagyon tiszta folyásom van. Szinte olyan mint a víz. Volt tojásfehérje szerű folyás, akkor beleadtunk anyait-apait ;), azóta viszont ez a tünet. Ez mitől lehet? Nem érzem problémásnak, nem olyan mintha fertőzés lenne, de mégis furcsa.
2010. okt. 20. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem mérvadó mindenkinél más a folyás.

persze azért drukkolok.

2010. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy! :)

Nem azt várom, hogy húú, de megerősítsen bárki is, mert persze még bármi lehet, csak furcsa, mert ilyet még nem tapasztaltam. És, persze kíváncsi vagyok mások tapasztalatára.

2010. okt. 20. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna le a múlt hónapi tüneteim... De megjött. Szóval még várunk a második babára...
2010. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy a folyások nem jelzik, hogy baba van-e a dologban, vagy nem. Babától függetlenek. :(
2010. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy visszakérdezek, de meddig és milyen menszid volt az előző terhességedkor?

2010. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Bocsi, hogy visszakérdezek, de meddig és milyen menszid volt az előző terhességedkor?"


Szia! Most engedett a pöttöm újra gép elé! Szóval, az első hónapban teljesen olyan volt, mint máskor. Erős volt, és öt napig tartott. Azért csináltam tesztet, mert látványosan megnőttek a melleim, és ez gyanús volt. A második hónapban már csak két nagyon gyenge nap volt.

2010. okt. 20. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!