Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vérzett ez lehet?

Vérzett ez lehet?

Figyelt kérdés
a baratommal tegnap úgy döntöttünk 5hónap után lefekszünk egymással, de ő is és én is szüzek vagyunk/ talán voltunk.. elég nehezen mentek a dolgok én könnyen felizgultam nálla voltak problémák próbáltam segíteni de csak kis iideig volt oks, mikor megróbálta berakni nem igazán sikerült pedig vagyok már 2uj tág.. nagyoon nehezen akart bemenni egyszer azt éreztük hogy bentvan majd valahogy mégsem közben ujjazott míg én símogattam, aztán azt vettük észre hogy véres a keze a hasa az én combom meg a derekam..elmentem mosdóba megnézem én véreztem de minimálisan. elveszethettem a szüzességem?

2013. jan. 19. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. A srác meg túl ideges volt. Legközelebb menni fog... :)
2013. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megtörtént:) Nem mindenkinek csúcsszuper, de majd legközelebb jobban megy a srácnak is:) Hátha feltud izgulni:)
2013. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17évesek vagyunk
2013. jan. 19. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
már nem vagy szűz,legközelebb jobban fog menni csak ne görcsöljetek annyit:)
2013. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem biztos hogy bement normálisan..így is valószínű hogy elvesztettem.?(:
2013. jan. 20. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:
igen,így is valószínű
2013. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!