Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtünk a barátnőmmel aki...

Xyz_vagyok kérdése:

Lefeküdtünk a barátnőmmel aki még velem együtt szűz volt. Az első alkalom után vérzett is. A második alkalom után pisilés közben fájdalmat érzett és vérzett is egy picit. Kíváncsi vagyok hogy ez normális-e?

Figyelt kérdés

Óvszert használtam mindkét alkalommal és egyszer sem élveztem el.

Az óvszer nem szakadt ki. Ugye nem lehet terhes?



2013. jan. 10. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lehet. és normális.
2013. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
biztos nem terhes. de ha az is lenne sem lenne még tünete. Viszont ha el sem mentél és volt gumi lehetetlen. Az hogy még fáj neki és picit vérzett még simán belefér. A szűzhártya elég rugalmas lehet még csak most szakadt át teljesen.
2013. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De te miért nem élveztél el?
2013. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Én is ezzel nyugtatom magamat meg őt is hogy nem lehet terhes.

De most gyakran pisil és kicsit furán is érzi magát. De 3 nappal az első lefekvés után terhesség tünetei nem jelentkezhetnek sehogy sem.

2013. jan. 10. 15:03
 5/11 anonim válasza:
22%
2X nem elélvezni egy szűk puniban,kisfiam ???????? AJJJAJJJAJJ
2013. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát látod.
2013. jan. 10. 15:54
 7/11 anonim ***** válasza:
FAKE
2013. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ember fájt neki és abbahagytam.
2013. jan. 10. 17:22
 9/11 anonim válasza:
Normális, igen, néhány lánynál előfordul. :) Nem kell megijedni. Legközelebb próbáljátok ki a hosszabb előjátékot, hogy 'nedvesebb' legyen, és haladj minél lassabban. Úgy sokkal könnyebb lesz. :)
2013. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Felfázott. Ez gyakran előfordul az 1. együttlét után. Nálam ugyanez volt. Vegyen gyógyszert, tőzegáfonyát ajánlom, nekem bevált. De, ha súlyosabb tünetei vannak (pl csípő érzés pisilés közben, vérzés), akkor menjen orvoshoz, antibiotikumot kap rá.
2013. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!