Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő után ideális az...

Mennyi idő után ideális az első szex?

Figyelt kérdés
sziasztok! azzal fordulnék hozzátok hogy szerintetek mennyi idő után ideális az első szex? 2 hónapja vagyunk együtt és 17 vagyok barátnőm 17 lesz áprilisban és mindketten szüzek vagyunk, kb első komolyabb kapcsolatunk mindkettőnknek (tartósabb). Én nem szeretném elsietni a dolgot nem tudom mikor lenne kész rá vagy ilyesmi,remélem érthető mire gondolok a lényeg hogy nem szeretnénk elkapkodni a dolgot, olyan válaszokat kérek ami kúltúrált ha lehet és értelmes is van,köszönöm :)
2013. jan. 19. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hát olyan jo 1, másfél év simogatás és majd utánna valahogy :D
2013. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt fogjátok érezni, hogy mikor vagytok kész rá. Nem konkrétan időtől függ. Ha most úgy érzitek, akkor hajrá, hanem akkor még várjatok vele.

19/L

2013. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez helyzetől függ sose lehet megmondani éppen mikor éreztek egymás iránt olyan vágyat, hogy az ágyba viszed.:D

lehet akár első randin is. de lehet 1-2 év után is.:)

2013. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát első randi meredek azért, én már közeledtem hozzá egyértelműen vette a lapot de valahogy úgy érzem még nincs felkészülve rá :))
2013. jan. 19. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor még várj vele, ne siesd el, ha ő még nem érzi úgy, hogy itt lenne az ideje.
2013. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem sem kell elsietni a dolgot! Esetleg beszélgessetek erről, tudd meg ő hogyan érez! :) L/20
2013. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem kell siettni..de regim moindas hogy amit ma megtehetsz ne halazt holnapra...nehogy aztan azt higyje hogy muja vagy es ellaposodjaon a dolog....en mar jartam ugy aztan el laposodotta dolog mert enm voltam eleg ramenos utolag tudtam meg egy komamtol aki meg raeheskedett es meg aznap meghempergette ....Szoval legyel udvarias de ne legyel mamlasz...Ezt erezni kell es nehez tanacsod adni mert van ahol az a tanacs hasznos es van ahol megnem dolgozik mert minden szitu mas...vidd el moziba es diszkreten simogassadvagy tapperozzad aztan latod hogy reagal....esteleg huzzad a kezet a peniszedhez hogy mi a reakcioja foleg ha erzi hogy kemeny vagy mint abeton lehet hogy az izgalomba hozza...( nekem egyszer erre az lett a eredmeny a moziban hogy diszkreten lehajolt es azt vettem eszre hogy lassan huzkodja a bort es utanna hopp bekapata es nem birtam magammal akkorat elveztem a szajaba ( a melletem ulo nenei meg latta es rankoszol hogy na kerem de ilyet itt a moziban ) aztan mikorvegzett szepen vissza rakta es neztuk tovabba filmet majd amikorkimentunk megbocsanatotkert hogy ne haragudjak de annyira megkivant es elotte meg sex sem volt..aztan ettol kibontakoztunk meg aznap es sokaig jartunk....szep voltszoval nehez okos otleteket adni..sok sikert es legyel resen testver!
2013. jan. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kell siettni..de regim moindas hogy amit ma megtehetsz ne halazt holnapra...nehogy aztan azt higyje hogy muja vagy es ellaposodjaon a dolog....en mar jartam ugy aztan el laposodotta dolog mert enm voltam eleg ramenos utolag tudtam meg egy komamtol aki meg raeheskedett es meg aznap meghempergette ....Szoval legyel udvarias de ne legyel mamlasz...Ezt erezni kell es nehez tanacsod adni mert van ahol az a tanacs hasznos es van ahol megnem dolgozik mert minden szitu mas...vidd el moziba es diszkreten simogassadvagy tapperozzad aztan latod hogy reagal....esteleg huzzad a kezet a peniszedhez hogy mi a reakcioja foleg ha erzi hogy kemeny vagy mint abeton lehet hogy az izgalomba hozza...( nekem egyszer erre az lett a eredmeny a moziban hogy diszkreten lehajolt es azt vettem eszre hogy lassan huzkodja a bort es utanna hopp bekapata es nem birtam magammal akkorat elveztem a szajaba ( a melletem ulo nenei meg latta es rankoszol hogy na kerem de ilyet itt a moziban ) aztan mikorvegzett szepen vissza rakta es neztuk tovabba filmet majd amikor kimentunk amozibol meg bocsanatotkert hogy ne haragudjak de annyira megkivant mikor erezte hogy bevagyok gerjedve miatta pedig elotte meg sex sem volt..aztan ettol kibontakoztunk meg aznap es sokaig jartunk....szep voltszoval nehez okos otleteket adni..sok sikert es legyel resen testver!
2013. jan. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kulturált hozzászolasokat:)
2013. jan. 22. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!