Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után lenne ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lenne ideális a szex?

Figyelt kérdés
A barátommal egyikünk sem vagyunk szüzek, sem frigidek.. tehát ha a legjobb esetet nézzük mennyi idő után "ideális" általánosságban az első szex? tudom hogy személyenként változik és a nagymamák válaszát sem szeretném, hanem légyszives normális válaszokat! köszönöm:) 17 vagyok és a barátom is.
2011. dec. 28. 03:08
 1/10 anonim ***** válasza:
1-2 hetet azért illik várni, ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot.
2011. dec. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Inkog Nito ***** válasza:
Nem évfordúlóig kell várni az tuti.Tudjátok miről van szó,szóval ez a lényeg hogy megbízzatok egymásban.Ha ez egy hét után már kialakul akkor mehet.
2011. dec. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az első nap lefeküdtem a barátnőmmel, amikor összejöttünk. Szerelmesek voltunk, és adott volt a lehetőség.

Nincs ideális. Ha már érzitek, hogy kéne, akkor hajrá!

2011. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is 17 vagyok és én sem vagyok frigid, de szerintem kicsit tovább is várhatnál 1-2 hétnél! egy fiúnak nem kihívás az a lány akit ilyen hamar megkap. nem kell húzni az agyát,de azt éreznie kell, hogy értéket képviselsz!
2011. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
^Mint írtam, én is hamar megkaptam a barátnőm, de szó sem volt arról, hogy nem vagy kevésbé értékeltem volna.
2011. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is 17 vok b.nőm 16, de már 10 hónapja együtt vagyunk de még nem volt semmi. :\\
2011. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 18 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem, akkor voltunk együtt egy éve a barátommal, ő akkor volt 23 éves. Nem bántam meg, hogy ennyit vártam vele. Azt viszont igen, hogy utána fél év múlva szakítottam vele, és így visszagondolva nem kellett volna lefeküdnöm vele. A jelenlegi barátommal, akivel 21 évesen jöttem össze komolyak a szándékaink, fél éve vagyunk még csak együtt
2011. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) tehát fél éve vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást. Igazán összeillünk, nem úgy mint az előző barátommal. A jelenlegivel elég hamar,kb 2 hónap után feküdtem le. És remélem nem fogom megbánni. De úgy érzem, hogy nem. Mert a miénk igazi szerelem, és mindketten elég érettek vagyunk egy komoly kapcsolatra. Tehát én azt tanácsolom, hogy jól gondold meg, mert a mai világban kincsnek számít egy olyan lány akinek nem sok fiúja volt!! Sok boldogságot kívánok :)
2011. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-2,5 hónap

22 éves lány

2012. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 foreverinlove válasza:
En azt vettem eszre mindenkepp jo varni vele. Persze ha mar nem is vagyunk gyerekek s mindkettonknek ott a vagy, de azert kevesebb az eselye, hogy valami komolyabb kialakuljon, ha egybol lefekszunk valakivel. Nem mondom sokszor elofordulhat elso ejszakas szex utan is komoly kapcsolat, de vegig erzodni fog, hogy a pasi nem bizik meg annyira bennunk.
2013. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!