Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lánnyal érdemes összejönni?

Szűz lánnyal érdemes összejönni?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem mert egy szűz lányról nehezebb levenni a bugyit vagy mert tapasztalan az ágyban, hanem félnék attól hogy pár év múlva kitalálja hogy más srácokkal is kiakarja próbálni a szexet.
2013. jan. 19. 20:26
 1/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
90%
ne aggódj emiatt akkor ez már rég nem a TE problémád lesz :D
2013. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
ha szeretetitek egymást akkor mással tutira nemfogja kiprobálni
2013. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem, szűz lánnyal természetesen nem érdemes összejönni, ahogyan azt mindenki jól tudja... éppen ezért azok a lányok, akik szerencsétlenségükre szüzen jönnek a világra, már születésük pillanatától vénlányságra vannak ítélve...
2013. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Nekem a pasim volt szűz, és én voltam a tapasztalt. Én is féltem attól kicsit, hogy mi lesz ha elhagy később azért, mert még "nem élte ki magát". De elhessegettem ezeket a gondolatokat, mert tudom, hogy szeret és ha elhagy az nem amiatt lesz, hogy más p*nát próbáljon ki :)

Annyi minden miatt vége lehet egy kapcsolatnak, ne ilyen hülyeség miatt ne jöjjön össze a dolog :)

2013. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En is szuzen jottem ossze parommal. Akkor en 21 voltam, o 27. Mindenki mondogatta, hogy "30 evesen fogsz rajonni, hogy meg nem eltel"

Meg kerek egy evem van:D

2013. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, akkor teljesen mindegy. Ez a "majd meglátod, hogy ki szeretnéd élni magadat" szöveg szerintem hülyeség. Minden ember más. Valakinek arra van igénye, hogy több partnerrel is kipróbálhassa, másnak elég akár egy is, ha azt valóban nagyon szereti. Nem a szüzességen múlik egy kapcsolat az én meglátásom szerint.
2013. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Hány éves a lány? Ha 20-nál több, akkor örülj neki, hogy még van a sok ribanc között olyan, aki nem dobja csak úgy oda magát mindenkinek. Hidd el, ha összejöttök és minden téren összepasszoltok, akkor eszébe sem fog jutni hogy mással milyen lenne.
2013. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!