Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes újra összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes újra összejönni egy exszel több év kihagyás után?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Hiszen egyszer már vége lett és nem működött ezek a problémák szerintem kifognak ismét élesedni illetve keresni fogjátok a másikban azt aki régen volt.
2012. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több év után biztos hogy nem a részemről.
2012. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak ti tudjatok. Evek alatt tobb valtozas is tortenhetett, ami lehet jo is meg rossz is. Nem ismerem a korulmenyeket, meg ha ismernem se tudtam megadni arra a valaszt, hogy erdemes-e. Ahogy erzed, erzitek.

20L

2012. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltessük, ami bizonyítottan nem működik. Ha rajtatok kívül álló okok miatt lett vége, akkor is jelent valamit, hogy éveket kibírtatok egymás nélkül.
2012. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenem mennyi negatív ember van itt már bocs.Több év kihagyás igaz? Sz*rd le azt a hülyeséget h ami egyszer nem működött stb. Mindenkinek jár egy 2. esély nem lehet tudni előre h alakul majd.Próbáljátok meg,ha nem megy még mindig külön válhattok.
2012. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Régebben én is azt mondtam volna hogy "nem". de így hogy 3 évig nem találkoztunk és most újra, úgy vettem észre nagyon sokat változott az illető pozitív irányban.és pont azokban a dolgokban ami miatt régen nem akartam vele maradni tovább (szétszórtság, figyelmetlenség, pontatlanság és hasonlók). akkor 21 volt, most 24...lehet hogy azóta benőtt a feje lágya?!
2012. ápr. 10. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!