Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hülyeség lenne az exemmel...

Hülyeség lenne az exemmel szexelni?

Figyelt kérdés

Tizenkilenc éves vagyok, négy évet voltunk együtt a barátommal, amikor rájöttünk, hogy egymás idegeire megyünk. Szerencsére mindketten szűzen kerültünk ki a kapcsolatból, legalábbis én ezt értéknek tartom magamban, mert nem számítok rossz nőnek. Korábban is nagyon jó barátok voltunk így szakítás után is megmaradt a jó viszony. Nekem is és neki is volt azóta kapcsolatunk, de továbbra sem vesztettük el azt amit megőriztünk négy évig.

Most, majdnem egy évvel a szakítás után mindketten szinglik vagyunk. Amikor elmondta, hogy vele is szakított a partnere (ahogy velem is egyébként), fel sem merült se bennem se benne hogy újrakezdjük! elég volt az a négy év. Így mást utat választottunk a vágyaink kielégítésére. Barátság extrákkal. Már elég sokszor összejártunk pettingelni de még mindig nem feküdtünk le, viszont már mind a ketten nagyon akarjuk!

Engedjünk a tesi vágyainknak?


2013. jan. 21. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan mi döntsük ezt el?
2013. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
átjöhetek egy 3-asra?:$:DD
2013. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 okoska31 ***** válasza:
100%

ok, eldöntjük.


hülyeség lenne, igen.


és most akkor nem fogtok?

2013. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

:D

És mit csináltatok az alatt a 4 év alatt? Kergettétek egymást mint két kiéhezett mókus? :D Am ne a hozzászólókra figyelj hanem az érzéseidre

2013. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Körülbelül igen, mondjuk én ebből másfél évet németben voltam tanulni:/ pont a közepén..egyébként,.nem érzek semmit...de a testem, az már eleget böjtölt asszem...
2013. jan. 21. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:

" Szerencsére mindketten szűzen kerültünk ki a kapcsolatból, legalábbis én ezt értéknek tartom magamban, mert nem számítok rossz nőnek."

Érték egy bőrdarab a lábad közt... Ez is egy felfogás, de nem is ez a lényeg.

4 évig csak bámultátok egymást, meg a falat?

Tartalmas kapcsolat lehetett...

2013. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 okoska31 ***** válasza:

látom nő vagy, fogalmad sincs mit akarsz.


először értéknek tartod, hogy szűz maradtál, aztán leírod, hogy a tested eleget böjtölt....


de miért is kell a szüzesség elvesztéséhez az exed? főleg, ha jó nő vagy - lenne jelentkező szép számmal...

2013. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!