Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan jelezzem neki, hogy...

Hogyan jelezzem neki, hogy szexelni akarok vele?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve együtt vagyunk, 14 éves korom óta. Most 18 éves vagyok,ő 21. Úgy érzem,készen állok arra,hogy lefeküdjek vele. De...Nem tudom,hogy hogyan is jelezhetném neki! Talán várjam őt meztelenül amikor haza ér?...Vagy,terítsem le az ágyba?...Aki tapasztalt,kérlek segítsetek!....Ja és a másik...Még természetesen szűz vagyok. És gondolom az elvesztése fájdalommal jár. (már akinek)És óvszert,meg síkosítót feltétlen kell használni?...És a fiúk hogyan szeretik a puncit?..szőrösen,vagy leborotválva...?

Hülye válaszoktól,kérlek kíméljetek. Ez fontos lenne.

Ui: Előre is köszönöm,a hasznos válaszokat!

18/l



2012. dec. 21. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

tényleg szűz vagy még, és 4 éve vagytok együtt? Na minden tiszteletem a tiéd!

Egyébként mindegy h szőrös-e vagy sem, de ha ennyire konkrét választ akarsz, akkor borotvált.

Óvszert használjatok, mert kell valamivel védekezni.

2012. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
csodálom hogy a srác is kibírta ezt az időt.
2012. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
most ne vedd sértésnek, de a srác tuti nem csalt meg?
2012. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszem el hogy egy srác 17-21 éves koráig nem szexel !!! És ő mért nem kezdeményez, nem akar veled lefeküdni ??
2012. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már korábban is akarta,de akkor én még nem álltam már készen. :/...és biztosan nem csalt meg. mindig elmondd nekem mindent...tényleg mindent...és amúgy,pont most kérdezett rá,hogy le feküdnék e vele..O.O azt mondtam,hogy igen...jött a csók,és már levettem a fölsőmet,de hívta az apja,hogy segíteni kellene. így azt mondta,majd holnap..
2012. dec. 21. 21:52
 6/7 K-roy23 válasza:

Nagyon tisztellek hogy eddig nem volt semmi biztos nagyon mély a szerelmetek.

Szerintem borotváld le az bejön minden pasinak és ha finoman szerelmesen szeretnéd add át magad az érzésnek :)

Am nem mindenkinek fáj attól függ mennyire vagy szűk ott belül és hogy ő mekkora szval nem biztos hogy fájni fog de már a következő alkalom biztos jobb lesz :)

2012. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aphy válasza:
28%
Ebbe a rohanó világban,talán nem is számitanak az érzések,mit érsz vele hogy ő vagy más veszi el a szüzességedet,ugy is egy nagy b... k... leszel a szemében később. De te tudod,ha azt akarod akkor csináld vele először.Szerintem ha nagy a farka akkor mindig fog fájni,de ha kicsi akkor te fogsz nagyobbat keresni.Hidd el ez az igazság ,az életed semmit sem ér ha ilyeneket ki irsz egy közösségi portálra,és mások véleményét ki kéred a legbensőbb intim dolgaidról. Amugy a fiúk mindegy hogyan tálalod magad,akkor is csak egy ne is mondjam hogy minek fognak tartani.De mire ezt olvasod már meg történt a dolog,és én meg mondtam hogy igy fogsz járni.
2015. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!