Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az átlagos embernek mégis...

Az átlagos embernek mégis miért mindig ugyanaz az arány jön ki társkeresőkön, ha megnézik a képeit és pontozzák a lányok?

Figyelt kérdés
Vagyok fenn 5 társkeresőn, ahol lehet kedvelést, zöld kézt, likeot, loveot stb kapni. Pedig tényleg megválogatom ízlésesen a képeimet. Nem is vagyok ronda. Mégis mindig ilyen arányt kapok hogy 30 ból 1 like, 50 ből 2 kedvelés. Az a baj, hogy minden oldalon kb ugyanez az arány van. Lehet a nem megfelelő külsejű pasi, meg 0 át kapnak? Csak azért kérdem, mert mindenki azt mondja, hogy minden lánynak más az ízlése, és ha egyik oldalon kevet kapsz, a másik oldalon majd más ízlésűek lesznek és ott majd kapsz sok pozitív visszajelzést. De nekem valahogy ugyanaz az érzésem mindenhol, hogy mindnekinek ugyanaz az igénye, ingerküszöje a külsőt tekintve. Ha egy magas, vékony, formás csaj kirak egy képet 50 társkeresőn, akkor mindenhol kap majd ilyen 10 ből 9 arányt, hogy tetszik nekik. Akkor elvileg majdnem mindne lánynak hasonló az ízlése ilyen külsőségek terén? Én most a netes ismerkedést mondom, élőben félős vagyok, nem tudom ott milyen a helyzet. Remélhetőleg sokkal jobb.
2013. jan. 22. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányok számára már az átlagos külsejű fiú is rondának számít, a valóban rondákról nem is beszélve. És az ízlésük is nagyon hasonló, jól gondolod.
2013. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a lányok pártján állok, de nem úgy viselkedik a legtöbb, hogy ezt kiérdemelnék. Vissza sem hajlandóak írni. Pedig tényleg jókat írok, nem rámenősen, nem is szégyenlősen. Arany közép utat megkeresve. De valahogy nem díjazzák, ha a fiú próbálkozik. Mindig azt látni, hogy annak akarnak csak esélyt adni, akiket maguknak szemlélnek ki és ők akarják a fiút magukhoz édesgetni. De sajnos azt látom ezek a fiúk roppant jól néznek ki, ezt én nem tudom sajnos felülmúlni.
2013. jan. 22. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert átlagos külsővel kevés vagy oda.

Sőt sok nő megnézi mi van a háttérben, tehát pálmafa vagy csak egy kert?

Ha előbbi jó vagy nála, ha utóbbi akkor bukta van.

2013. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__37..


Itt van szó a 3 fő hazugságról. Főleg a 4. oldalon.

2013. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Thyl válasza:
Az a baj, hogy társkeresőn,ami egy húspiac, csak az kap igazi figyelmet lányoktól, aki átlagon felüli. Normális ,átlagos férfit nem igazán értékelnek, sajnos ez van. Mivel válogathatnak, meg is teszik, aztán persze koppannak általában a végén, ha elmúlik a vonzerő (ez 30*35 éves kor után következik be), de akkor már késő, sok embert megsebeznek( a semmibe vétel is annak számít,tehát a passzív nem cselekvés). Volt, aki feltett valami überpasi képet, és képzeld, tömegével! jöttek az üzenetek a csajoktól, ennyit arról, hogy nem kezdeményeznek.
2013. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thyl válasza:
Még néhány tapasztalat. Ha átlagos vagy, hiába írsz egyedi, tartalmas levelet, az nem übereli az "alfát",aki talán csak egy megfelelő képet tesz ki, és odalök valami provokatív dumát. Hidd el, ha te írsz ilyet, vérig sértődnek. Riszpekt azoknak a lányoknak, akik komolyan veszik a másikat! Csak ők sajnos sokszor szintén ki lesznek használva néhány "ügyeskedő" férfitárstól, aztán el is tűnnek ezekről az oldalakról. Nehéz az ügy, de nem reménytelen. Azt hiszem abban lehet reménykedni, hogy egy normális lányt találsz, egyedi üzenetet írsz, és hatalmas szerencséd van egy megfelelő helyzet találására.
2013. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!