Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan lehet tudni h egy lány...

Honnan lehet tudni h egy lány már nem szűz? Mert elvileg a nők észreveszik egymáson

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor én valószínűleg kivétel vagyok, mert én nem veszem észre ránézésből senkiről!
2013. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andii1 ***** válasza:
viselkedésből.. ;)
2013. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pl.ha tegnap szűz és ma már nem,akkor a legjobb bnője észreveheti a lány viselkedésén ???
2013. jan. 22. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyan, a legjobb barátnők elmesélik egymásnak :D :D nem kell azt látni :D amúgy meg én is tudom nagyjából, hogy az ismerőseim között ki szűz, pl az osztályban... mert ismerem ket, ha valamelyik csaj bevállalós és laza és már volt több barátja, akkor 99%, hogy már nem szűz, ha visszahúzódó és még nem volt senkije, akkor valószínűleg még az.. de egy idegenen nem lehet látni, max ugyanígy a stílusából következtetni rá.
2013. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A legjobb barátnőm két hónapig titkolta előlem...,mert nem éppen úgy történt, ahogy a nagykönyvben meg van írva...és ne kérdezd, honnan tudom, mert magam sem tudom, honnan...de rögtön tudtam(igaz hogy tagadta)...egyszerűen megérzés...ha jó emberismerő vagy legalábbis a barátodat/barátnődet jól ismered, egyszerűen a testbeszédéből a hangulatából a viselkedéséből érzed, hogy valami nem stimmel...sajnálom, de nem tudom neked pontosan megmondani, hogy mit figyelj, mert ezt csak úgy érzed, ennyi...!
2013. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Felhívod a szobádba, eléraksz egy újságot, és kifigyeled, hogy melyik csillagjegy horoszkópját olvassa.
2014. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!