Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolnak a lányok, a...

Mit gondolnak a lányok, a leendőbeli pasijukról, ha kiderül, hogy 23évesen még szűz?

Figyelt kérdés

Rólam szó, azért vagyok szűz, mert nem voltam még szerelmes soha, de úgy különösebben a szex sem hoz lázba annyira. Nem is tudom magam elképzelni, az utcán sétálni valakivel kézenfogva, csak az ágyban. Lehet hogy nem nőttem még fel, mert nem érzem magam 23évesnek.

Szerintem helyes gyerek vagyok, sőt magas és vicces, kedves, meg őszinte is.



2013. jan. 20. 11:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar tőled valamit a csaj, akkor nem fog foglalkozni vele. De attól is függ milyen csajt találsz magadnak, lehet lesz olyan aki nem türelmes, és ha elsőre nem vagy lepedőakrobata akkor dob, de ez ritka, és az már alapból nem jönne össze veled. Aki szerintem összejön veled az olyan lány, akit ne fogja zavarni. Volt egy hasonló szituáció, a lakótársam összejött egy hasonló kaliberű 24 éves pasival, bár az ő éretlensége végett vetett a kapcsolatnak hamar, de nem amiatt lett vége mert szűz volt.
2013. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
hát én meglepődnék az biztos...
2013. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül kell megtudnia a lánynak, hogy szűz vagy még mielőtt odáig jutnátok... Az én párom is szűz volt, amikor témába jött a dolog ügyesen mindig kitért a válaszok elől, de a fene se gondolta, hogy ez áll a háttérben. Amikor oda került volna a sor észrevettem, hogy valami baj van, akkor mondta el, hogy neki ez lenne az első..

Akkor és ott volt az úgy jó, hogy elmondta. Ha szeret még talán örülni is fog neki, és "megtiszteltetésnek" érzi majd, hogy vele lesz az első :))

Az meg, hogy nem tudod elképzelni magad az utcán kézenfogva-andalogva... Ha szerelmes leszel akkor azt nem fogod tudni elképzelni, hogy ne kézenfogva menj vele az utcán :)))

21/L

2013. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz valaki, az még nem betegség :) Semmit nem szólnék, de szerintem sem kell már az elején elkezdeni erről így beszélni. És amúgy... nekem szimpatikus lenne az olyan férfi a képes nem beszélni folyton a szexről.
2013. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Csalódna, lehet h ki is dobna. Ne mondd el neki, még utólag se!
2013. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77 %, mert szerinted mi csak arról tudunk/szoktunk beszélni?
2013. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem gondolnék semmi különöset. Örülnék. Tetszene. Ha kell, akkor így is kell.
2013. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 dBLOOD42 válasza:
10%
Azt szokták mondani, hogy ha egy fiú tizennyolc évesen még érintetlen, ott valami baj van, az illető nem túl előnyös választás párkapcsolatra (a párkapcsolat hosszától függetlenül).
2013. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hogy nem a legjobbakat gondolná egy nő(főleg aki komolytalan) arról a pasiról aki 23 évesen szűz. De én azzal vágnék neki vissza hogy én ilyenszempontból nem vagyok sikeres te viszont máshogy. Mert attól hogy valaki szűz még nem jelenti azt hogy elveszett ember mindenkinek van valami jó tulajdonsága. A szüzességgel pedig az a baj hogy túl nagy dobra veri a média.
2013. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:58

Ekkora hülyeséget. Szerintem pedig annál van baj, aki ilyesmiket gondol és még korhoz is köti.

2013. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!