Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek ha vissza huzodó...

Mit tegyek ha vissza huzodó vagyok és félénk? Nem volt még barátnöm és ha igy haladok, akkor nem juttok semmire nem hogy a szuzesség elvesztésére. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:53
 1/7 anonim válasza:
39%
korod?
2013. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

ilyen stilussan nem vagy te "wérfarkas" csak egy palotapincsi.

Megmondom mit tegyél:

fogod meged felkelsz a gép elöl felveszel valami menö göncöt és meg sem állsz a csajozásban amig gerincre nem vágsz egy dögös buxát.


ÖNBIZALOM EMBEEEEER KELJ FEL ÉS JÁRJ!!!!!

2013. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Le írhatnád hogy hány éves vagy.

és ami késik nem múlik :)

2013. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ne haragudj de annyira nem értem, hogy egyes embereknek ez miért jelent gondot? Szakmámból kifolyólag sok csinos csajjal találkozom (modell vagyok)és biztosra mondom neked, mindegy mit csinálsz, csak légy laza, ne görcsölj, csak ez számít ;)
2013. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
39%
Én is ilye fiú vagyok, pedig néha úgy érzem a csajok megtudnának zabálni, mert aranyos, cuki, alig 50 kilós fiú vagyok. Egyszer egy részeg csaj még rám is mászott, egy ilyen bombázó, de annyira félénk voltam, hogy nem tudtam mit kezedni a helyzettel, ráadásul a barátnője utált engem és gyorsan elvitte tőlem a részeg bombázó barátnőjét.
2013. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

21 vagyok ami szerintem elég gond,kösszönöm a válaszokat ilyen válaszokat vártam ,de komolyan ha jó nö van a közelemben akkor elkezdek remegni olyan izgalom fog el hogy

mintha egy csodával találkozok ,és komolyan még kösszöni se merek csak nézem a csajt nézem nézem és utána megtiszta ideg vagyok utána

2013. jan. 23. 13:16
 7/7 LeftBehind ***** válasza:
54%
4. Ismétlem a kulcsszavakat - "modell vagyok"
2013. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!