Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az furcsa, hogy már alig...

Az furcsa, hogy már alig emlékszem a szüzességem elvesztésére?

Figyelt kérdés

Nem voltam berúgva, betépve, meg semmi, egyszerűen csak nem hagyott bennem mély nyomot, megtörtént és kész. Azt sem tudom már, hogy 16 vagy 17 voltam. Persze azt tudom, hogy az akkori barátommal történt, nála, de nem sokra emlékszem már belőle.

Egyébként jó a memóriám, de ez valahogy nem maradt meg. Furcsa, mert mások féltve őrizgetik az első alkalom emlékét.

Most 21 éves vagyok.



2013. jan. 22. 12:32
 1/7 anonim válasza:
75%
Nekem kicsit furcsa, igen. De attól még nincs ebben semmi szégyellni való
2013. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
First world problems...
2013. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Èn bevoltam rugva ès egy lèpcaöházban törtènt már a nevère sem emlèkszem meg a discoban szedtem fel hát nekem annyi maradt meg az egèszböl hogy a csaj is szüz volt
2013. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, én se nagyon emlékszem az elsőre. A többi jó szexemre viszont úgy emlékszem mintha 5 perce lett volna.


22F

2013. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, a jó szexeimre én is emlékszem, de az első az olyan átlagos, semleges volt.
2013. jan. 22. 12:40
 6/7 anonim válasza:

Pontosan ahogy mondod ,olyan semmilyen.

No de az eső csók! Az ütős volt,mintha egy perce lett volna!

2013. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A memória sokkal jobban tárolja az izgalmas élményeket, ez tény. Amúgy örülj ennek, nem az első együttlétre fontos emlékezned, hanem az igazán jó szexpartikra.
2013. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!