Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, milyen tippeket...

Lányok, milyen tippeket adnátok egy szűz férfinek? Lécci írjátok le, hogy képzeltek el egy szűz fiú közeledését!

Figyelt kérdés
NORMÁLIS VÁLASZOKAT!

2013. jan. 25. 21:10
 1/4 anonim válasza:
54%
Nem azon múlik a közeledés hogy szűz vagy nem. A léneyg hogy határozott legyen egy pasi.
2013. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The Other ***** válasza:

Nem vagyok csaj, de azért hozzászólok:

Honnan a fenéből tudják a lányok, hogy szűz vagy? A homlokodra van tetoválva? Vagy úgy mutatkozol be, hogy "Heló, Ödön vagyok és szűz, de dugnék"?

Ha igen, akkor ne csodálkozz, hogy undorodnak tőled...

2013. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom,ő szűz volt én már nem.Egy kedves vicces aranyos srác volt,akkor is együtt lettem volna vele ha nem az.Ugyanúgy várom el egy szűz férfi közeledését mint aazét aki már nem az.Nincs rá külön recept.Ne legyél bunkó,legyél vicces,figyelmes,bókolj,de ne vidd túlzásba.
2013. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyel hatarozott,magabiztos,eros egyeniseg,stilusos,es becsuld meg a lanyt.

Ne legyel gatlasos,onbizalomhianyos,nyajas,idetlen,megjatszos,kepmutato.

Es ne viselkedj ugy,mint egy luzer.

2013. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!