Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves vagyok és még szűz....

25 éves vagyok és még szűz. Ez szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam nővel. Igazából még csak nem is csókolóztam. Ez szerintetek gáz? Most kezdek összeismerkedni egy lánnyal és érzem, hogy kialakulhat valami ebből. Ő 28 éves. Szerintetek elmondjam neki, vagy mit csináljak?

2013. jan. 24. 10:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Én se tettem meg még egyiket se, de én csak 22 vagyok
2013. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
hát későn kezded, de ettől még lehetsz rendes ember, nem ítéllek el, nem gáz.. :) sok sikert a lányhoz! és szerintem ne mondd el neki!
2013. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha jobban megismeritek egymást úgy is szóba jön a másik múltja, előző kapcsolatok stb. Ha így alakul szerintem ne hazudj neki erről. Eljön a megfelelő pillanat amikor ezt el tudod majd mondani neki.
2013. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem mondanám el neki, de egyszer úgy is kiderülni (az első csóknál vagy az első együttlétnél). És szerintem hazugsággal indítani egy kapcsolatot nem valami jó dolog. :/
2013. jan. 24. 11:04
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem ciki. Majd akkor mond meg neki, amikor előszőr együtt lesztek, hogy tudjon rád vigyázni..addig felesleges beszélni róla.
2013. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
81%
Hát szerintem "előtte" ne mondd el neki,lehet emiatt rágörcsölne.
2013. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Az, hogy te sem olvasod el a már feltett és megválaszolt, nagyjából egymillió ugyanilyen kérdést, na az gáz!
2013. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
Hát én nem is fogom :D Leginkább mer‘ inkább elsunnyogom a dolgot béna dumákkal (“herpeszem van, influenzás vagyok, nem jól vagyok satubbi“) mer‘ undorodoma nyáltól (meg az összes trutymótól ami másból kijön) eccóval inkább kihagyom ezt a részt.
2013. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
62%
Hát ez elég szánalmasan hangzik hogy elsunyulod.Ezek után ne is csodálkozz ha szűz maradsz.Meg is érdemelnéd.
2013. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
Nem gáz, csak az, h csúnya vagy. Aki ennyi idősen szűz, az csúnya. Sztem a lány is csak hülyít, v te érted félre a jeleit. Ha esetleg mégsem, akkor ne mondd el neki, h szűz vagy, még utólag se!
2013. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!