Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Beszélgetne velem ITT és MOST...

Beszélgetne velem ITT és MOST valaki a szüzesség elvesztéséről? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Szerintem nem kortól függ hanem attól hogy az illető mennyire érett rá,és milyen a viszonya a párjával. De szerintetek a 16 (és lassan fél...) év is korainak számít?

Mit tartatok a legbiztonságosabb védekezési módnak?Sajnos ettől az egytől már most nagyon parázok.(Részben azért is,mert az egyik kedves ismerősömnek nemrégiben nem kívánt terhessége volt , pedig nem felelőtlen volt , hanem baleset...) Óvszerből milyen fajtát gondoltok a legmegbízhatóbbnak?Úgy hallottam hogy a szűzhártya kiszakadása nem feltétlen az első együttlétkor szakad ki ás nem feltétlen jár együtt a vérzéssel.Ez igaz?A vérzés mennyi ideig tart , vagy ez teljesen egyénfüggő? Ellőre is köszönöm.:)


2013. jan. 25. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért függ a kortól ...

- a te korod szerintem ideális

- óvszer ...

- durexet ajánlom .. magát aktust úgy se fogok élvezni de szerintem ilyenkor nem is azt kell

- Járhat vérzéssel valóban és tényleg nem biztos hogy átszakad

- Egyénfüggő de általában csak egy kicsi vérzéssel jár,letörlitek és folytathatjátok ...

2013. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

,Magát az aktust úgysem fogod élvezni'

Szerinted feltétlenül kellemetlen és fájdalmas az első , ezt azért mondod?...

2013. jan. 25. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A lánynak valszeg az lesz.


Te neked meg azért mert kb gumitól úgy sem fogsz semmit érezni ezt halál komolyan mondom


Én elsőnél úgy voltam hogy ez lenne ennyi ? Azt hittem vmi durvább lesz.Aztán telik idő gyakorlatiasabb leszel tapasztaltabb és egyre jobb lesz :)

2013. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hööj ,de én vagyok a lány :D!
2013. jan. 25. 23:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi nem jött át .. :)


Valószínűleg fájni fog lehet kicsit lehet nagyon de az is lehet hogy egyátalán nem.Fektessetek sok időt előjátékba legyél nedves rendesen óvatosan csináljátok és a síkosító sem jön rosszul .. Ez ilyen :)

2013. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi hogy ne izgulj azon hogy mennyire fog fájni mert ha ideges vagy akkor hüvelyizmok összehúzódnak és az sokkal roszabb lesz akkor .. csak lazán :)
2013. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a rendes válaszokat :)

Igazából a fájdalomtól nem is izgulok , sokkal inkább attól hogy az óvszer kiszakad.Normális óvszerhasználattal , kevés erre az esély?

2013. jan. 25. 23:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az.Olvassátok el dobozt azért ott le van írva.Ha rendesen csináljátok nem lesz gond... De ha nagyon aggódsz vegyetek Durex Extra Safe-t ahogy neve is mutatja ez elég vastag nem fog kiszakadni.Nekem még sosem szakadt ki egy gumi sem ...
2013. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én magamnak csináltam és sosem bántam meg, hatalmasat élveztem a végén! (nő)
2013. jan. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!