Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fejlettségi szintől is függ...

A fejlettségi szintől is függ hogy mit gondol 1 fiú/férfi a szüzesség elvesztéséről? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettem az egyik haverommal és ő olyakat mondott hogy neki nem kell még barátnő ő csak simán 1 egy éjszakás kalandot szeretne.Én vele egyidős vagyok és 2 érzés váltakozik bennem: egyszer úgy gondolom hogy milyen jó lenne már egyéjszakás kaland, de máskor viszont arra gondolok hogy azt egy olyan lánnyal kéne elvesztenem akivel már egy ideje járnék.

Ez a 2 féle gondolkozás mitől különbözik, attól is függhet hogy egy fiú mennyire érett lelkileg vagy csak simán egyénfüggő(minden ember más)?

Csak értelmes válaszokat kérnék

Köszönöm


2010. okt. 15. 20:47
 1/4 Kamuuu ***** válasza:
Ez szerintem hát inkább mind a 2:D mert ha valaki érett attól még akarhat egy éjszakás kalandot mert vannak olyanok akik nem akarnak kapcsolatot csak dugni:D
2010. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez igaz :D de én az első szexre gondoltam hogy azt hogyan jobb elveszteni...
2010. okt. 15. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azért nem tudod eldönteni, hogy mit akarsz, mert amikor azt érzed, hogy de jó lenne már elveszíteni, akkor már nagyon kanos vagy, de alapból meg normális fiú vagy.
2010. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

na jó nem mindegy neked kivel hol mikor vesztesz el valami olyat ami sose volt a tiéd kérdezz már meg pár embert milyen volt az első

a válasz a fa..om tudja

2010. okt. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!