Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akarom! Mit tegyek?

Akarom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyon kívánom már a barátom.

15 évesek vagyunk mindketten, de nekem még nem szabad szexelni.(magánügy, az oka)!

Múltkor nálam volt, életemben először, és hát, puszilgatott, simogatott a nyakamat is ami nagyon érzékeny szóval, úgy voltam vele, hogy alig tudom visszafogni magam.

Jeleztem azért én is hogy akarom, puszilgattam a nyakát, meg a kezem a hasa aljához tettem, ahol kilehet a nadrágot gombolni(de "oda" nem tettem a kezem) Szerintetek ebből észrevette a "célzást" hogy akarom őt?

Volt más is így, hogy nem volt még szabad szexelnie, és már megőrjítette kis híján a vágy?

Nem szeretném ha azt írnátok, hogy 15 évesen még babázzak, mert nem vagyok már az a kislány! :)

(szüzek vagyunk mind a ketten, és nyárig mindenképp tilos szexelnem...)



2013. jan. 26. 13:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Sokfajta szex létezik... nem kell rögtön a közepébe csapni :)
2013. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát tudom, de akkor úgy mondom, hogy bugyi nem kerülhet le rólam. Szóval a petting is ki van zárva :(
2013. jan. 26. 13:59
 3/25 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell kisérteni a dolgokat, hanem ilyenkor a legbölcsebb ha hátraarcot csinálsz..és visszavonulót fujsz. Mert mennél több ilyen simi lesz, annál nehezebb dolgotok lesz a megállással.Aztán nem fogtok tudni uralkodni a dolgokon..
2013. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
fog érteni, ha nem akkor morogni fog..
2013. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

*

Ha szeret a srác megfog érteni, ha nem akkor morogni fog..

2013. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy ő vár rám!

Azzal nincs is gond :)

Csak még szexről sem beszéltünk sosem, és inkább azzal van a baj, hogy nagyon kívánom őt. Akár most is a gondolat.. :S

De köszi, hogy írtatok!!!

2013. jan. 26. 14:04
 7/25 anonim ***** válasza:

6


Ezért kell a háttérbe vonulni..igy viszonylag könnyebben le tudod csititani magadban az érzéseket..

2013. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Áthidaló megoldásként mondjuk orálisan is kielégíthetitek egymást. (Ő kinyalna, Te leszo.nád) Így nem jó?
2013. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg masztizhatnátok egymás előtt. Szoktál egyáltalán masztizni? Mert ez is egy megoldás.
2013. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem lehet gyerekként viselkedni ha gyerek vagy? Gyerek kapcsolatba nem fér bele se a szex sem a petting.Lehetne lassabban is haladni,nem értem a mai tinik mi a francért rohannak a szexen kívül ezer más elfoglaltságotok lehet,előbb talán fel kéne nőni,meg kéne érni és megismerni egymást,nem hemperegni pár hónap után mert jaj úgy kívánod
2013. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!