Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem merek belemenni egy új...

Nem merek belemenni egy új kapcsolatba, mert félek a szextől. A Szüzességem még meg akarom tartani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és sokan mondták h többre becsülnek mert nem veszte ttem el 12-13évesen.ahogy azt manapság sokan teszik.
2013. jan. 22. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

mert...asszed kapcsolat, paff egy hét szex?

ha szex lesz, az akkor lesz, mikor azt mondod: vetkőzz te állat

2013. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elején tisztázd, meddig vagy hajlandó elmenni, Így megadod a választási lehetőséget a fiúnak: vagy marad, vagy véget vet ennek.
2013. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, amugy akapcsolat nema sexröl szol. Nyugodtan belemehetsz kapcsolatba, ha kapcsolatkész lesz a fiu, akk ugy is megérti a problémád!

EZ am baromság, h nem akarom elveszteni.. ez nem egy ilyen mikor akarom mikor nem.

Ha készen állsz rá és megérdemli majd akinek odaadod, akkor hajrá. DE ADDIG NE!

Nem azt mondom, h 2 honap után hajrá mindent bele csak azt, hogy én vártam a megfelelö pillanatra( 13 éves voltam egy 12 éves csajjal) és a megbánást egy pillanatig nem éreztem, még most is együtt vagyunk, de azt se akarom, hogy 18 éves kor legyen a feltétel.

16/f

2013. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3# te aztán érett gondolkodású fiatal srác vagy, örülök h van még ilyen
2013. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
13 vagy? Én még 16se állok készen rá.és ugy érzem nincs rá szügségem de lehet hülyeség..
2013. jan. 22. 20:44
 6/22 anonim ***** válasza:
ez nem kor kérdése, ha még nincs rá szükséged, akkor ne tedd!
2013. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Jó és becsülendő, hogy nem feküdtél le 13 évesen.

De egy kapcsolat = szex?

A szex = behatolás?

2013. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Pontosan erröl bezséltem!

Én 13 évesen készen álltam, de ez semmit se jelent!

Van aki 20 vagy 22 évesen se áll készen rá.

Ha majd készen állsz és olyan valaki lesz elötted aki ugyan ugy van mint te( és nem csak a készen állás/ nem készen állásrol bezsélek, hanem pl: tényleg szeret téged( ahogy te öt) tényleg veled akarja, neked akarja adni stb), akkor tökéletes lesz, de olvassatok elötte utánna a dolgoknak és egészségtelen tabblettázni szal gumit ajánlok.

Hidd el van még idö elveszteni és amelyik fiu ezt nem igy látja és csak arra kellesz neki... az peszopja......

3. voltam

2013. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
13 évesen azt se tudtam mi az a szex
2013. jan. 22. 20:55
 10/22 anonim ***** válasza:

Ezzel smemi probléma.

Még nincs is barátöd és ha most nagyon ugy érzed, hogy nem állsz készen az elkövetkezendö fél évben( legalább is szerintem) nem fogsz még sexelni. Az az van még idöd mindennek utánna nézni aminek kell.

3.

2013. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!