Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nulla szociális körrel van...

Nulla szociális körrel van esély egyéjszakás kalandra, vagy netán barátnőre?

Figyelt kérdés
Vagy ez ettől független. Mert több sorstársam állítja, hogy ha lenne társaság, akkor kimozdulna.Szerintük csak társaságban lehet csajozni ismeretség alapján, de ha nincs ugye társaság nincs csaj se. Én ezt nem gondolom, hogy így lenne, viszont rájöttem az se visz előrébb ha egyedül kóválygok mondjuk egy szórakozóhelyen. Nem találom a helyem. 18f szűz
2013. jan. 27. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg előrébb visz, még ha egyedül is mész.


Ha otthon ülsz, akkor nem fogsz senkivel találkozni.

2013. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Társasággal tényleg könnyebb, de ha elindlsz egyedül, azért úgy is lehet ismerkedni. :)
2013. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért lett törölve a kommentem? :O
2013. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem csak az, hogy a társaság hozhat magával új ismeretségeket, de elég sok lánynak kiábrándító, ha nincsenek barátaid, haverjaid. Valahogy ebből azt szűrik le, hogy nem vagy érdekes, nincs életed. Mondjuk én személy szerint teszek erre. Ha valaki azért elítél, mert "magányosabb" típus vagyok akkor úgy kell neki.

Ismerkedj suliban, rendezvényeken, könyvtárban stb.

2013. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Otthon ülök igaz, mert nem tudom, egyedül hova lehet menni....:(
2013. jan. 27. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek barátaid? Amúgy bejössz a csajoknak?
2013. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Van pár haverom csak sajna otthonülősök ők is, ebben a témában nem tudnak segíteni. Se bulira, sehova nem hívnak és nem is mennek, persze tartjuk a kapcsolatot de úgy is suliban az osztálytársaim, ha találkozunk beszélgetni szoktunk, nem eljárni.


Ha bejönnék a csajoknak akkor nem kérdezném ezt:) pedig jóképűnek tartom magam, bár sovány vagyok tény

2013. jan. 27. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Az osztályodban vannak bulizós emberkék?

Mert talán hozzájuk odamehetnél, megkérdezhetnéd, hogy sosem voltál még buliban/kocsmában, velük tarthatsz-e.Nem hinném, hogy bármi kifogásuk lenne ellene.

2013. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy olyan típus, nem muszáj buliban ismerkedni. Ha úgyis vékony vagy, járj el kondizni, esetleg még ott is lehet ismerkedni. Vagy neten.
2013. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó kinézettel és határozottsággal egyedül egyéjszakás lehet. Párkapcsolathoz ez mellett sokkal több kell.

Társaság nem feltétel semmihez, csak annyira jó,hogy ne egyedül rohadj a szórakozóhelyen a plafont nézve.

2013. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!