Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olyan fiúk tapasztalataira...

Olyan fiúk tapasztalataira lennék kíváncsi, akik sokáig szüzek voltak, és végső megoldásnak a k*rvát választották. Légy szíves pár mondatban jellemezd magad, hány éves voltál az "esemény" megtörténtekor, és utólag hogy értékeled? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy hülyeség.
2013. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmm..

Hát ha az annak számít, hogy még a hivatásosnál sem tudtam elélvezni, és a gumi miatt még betenni se tudtam neki, így maradt a kézimunka, de az se jött össze mert sietni kellet,és ezért még így se tudtam elmenni, az számít? :D


Hmm 18 voltam, faterom fizetett be (hogy legyen tapasztalatom, mivel nem voltam nővel, és még azóta se), és háát.. mondjuk tanultam pár dolgot.

Amúgy azt kérdezhetem hogy mennyi idős vagy kérdező? és te is hasonló dolgot akarsz csinálni?

Hát kb ennyi ,ha még érdekel valami kérdezz vissza, válaszolok.

2013. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

centiméter007


Bocs, de ezen önkénytelenül felröhögtem xD


+ egy jótanács: A krvát ilyenkor le kell sz0patni. Az tuti siker.


Kérdező:

Nekem van egy barátom, aki prostival vesztette el a szüzességét. Nem azért, mert annyira szerencsétlen volt, hanem élsportoló volt, így alakult. Utána sokkal könnyebben ment már neki a csajozás, nagy önbizalomfröccs volt. Ma 34 éves, teljesen normális családi élete van, felesége és egy kislánya.

2013. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!