Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akar sok szűz, vagy...

Miért akar sok szűz, vagy csak olyan, aki nem éppen sikeres csajozás ügyben, öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés
Napi több ilyen kérdést is olvasok, és szerintem ez nem normális gondolkodás.
2013. jan. 29. 23:23
1 2
 1/15 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azok akarnának lenni. Csak sajnáltatják magukat legtöbben.
2013. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kérdező, nem az ő gondolkodásukkal van probléma. a világgal van probléma. ugyanis azt látják ezek az emberek, h rajtuk kívül mindenki állandóan kiéli a vágyait, csak ők nem. te is így éreznél a helyükben
2013. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Én is ilyen vagyok. Csak nekem pénzem sincs, viszont lenne jelentkező. Csak hát a státuszom miatt nem lehet sajnos barátnőm. Tudod a magány, és a kilátástalanság egy idő után az embert depresszióssá teszi, és attól az öngyilkosság csak egy hajszálon múlik...
2013. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
szerintem akkor ne habozzanak akik azt akarják, meg ne csak mondogassák...blablabla, hanem tegyék is meg! de nem úgy, h előtte még ezt jelzik, magyarul felhívják magukra a figyelmet, hanem tegyék meg
2013. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Öngyilkosság? Nem fogok a nőknek ekkora szívességet tenni........ :D
2013. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
# 7 Ha adsz Fegyverre pénzt már itt sem vagyok :)
2013. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7-es b@szki, beléd is annyi empátia szorult, mint egy zsák újkrumpliba...
2013. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
mirt kellene fegyverre pnz?sok olyan megolds van amihez nem kell pénz. Gondolkozz egy kicsit ;)
2013. jan. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert a leggyorsabb, legfájdalommentesebb módszer és csak egy új mozdítás kell hozzá és vége, ezért kell a pénz rá.
2013. jan. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*ujj
2013. jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!