Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig képes várni egy férfi?

Meddig képes várni egy férfi?

Figyelt kérdés

Tudom, klisé már ilyet kérdezni. A kapcsolatom még eléggé friss, igazából most alakulgat (persze már összejöttünk). A barátom eléggé tapasztalt már, én viszont még szűz vagyok... Nem akarok neki határidőket adni vagy bármi ilyesmi! ... de én nem érzem még készen érzelmileg magam erre. Rámehet erre a kapcsolatunk? Nem tizenévesek vagyunk..., de az igazság az, hogy bizalmi kötelék korántsem alakult ki még köztünk. Nem mondja ő, de tudom, hogy nagyon szeretné már.


22/L (A korom és a szüzességem kapcsolatát - ha lehet - most ne vitassuk)

30/F



2013. jan. 30. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pár hónap max
2013. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret bármeddig.
2013. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem érdemelsz meg egy férfit sem, ha nem tudod annyira szeretni, hogy bízz benne, és kötődj hozzá.
2013. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Áhh max 2 hónap, de az a maximum, ő már nem gyerek.
2013. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3-as. Nem védekezni szeretnék, hidd el, de a bizalom hiányának oka van. És pedig a kettőnk múltja... Ezt eléggé bonyolult lenne néhány mondatban kifejteni - de nem akarok csak a trófeája lenni. Bár állítása szerint most komolyan a szándékai.
2013. jan. 30. 15:34
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat :) komolyak*
2013. jan. 30. 15:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Bár állítása szerint most komolyan a szándékai."

MOST komolyan? Miért, eddig nem volt komoly? Olyan érzésem van, hogy azért nem akarod jobban kifejteni a sztorit, mert legbelül te is tudod, hogy nem kellene bíznod benne és járnod sem kellene vele. Tök ilyen érzésem van...

2013. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es... a legnagyobb gond, hogy azt hiszem, igazad van. Eddig minden kapcsolatának úgy lett vége, hogy a következő jelölttel megcsalta az éppen aktuális barátnőt. Nekem két éve csapta már a szelet, csak hát én nem voltam arra kapható, amire eddig a többiek... Ennek ellenére annyira erős hatással van rám, hogy szinte gondolkodni is alig tudok a jelenlétében, amit már néha szánalmasnak tartok. Igen, félek attól, hogy ez is csak játék...
2013. jan. 30. 15:43
 9/17 anonim ***** válasza:

8


Minden pasinak komolyak a szándékai mig meg nem dönt, de hogy valójában azok voltak-e, az mindig utána derül ki. Úgy hogy még éveket várathatod, de a valóság ugyis csak utána derül ki.

2013. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress mást. Olyat, akiben megbízol, és boldog vagy vele.
2013. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!