Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig képes várni egy férfi?

Meddig képes várni egy férfi?

Figyelt kérdés

Tudom, klisé már ilyet kérdezni. A kapcsolatom még eléggé friss, igazából most alakulgat (persze már összejöttünk). A barátom eléggé tapasztalt már, én viszont még szűz vagyok... Nem akarok neki határidőket adni vagy bármi ilyesmi! ... de én nem érzem még készen érzelmileg magam erre. Rámehet erre a kapcsolatunk? Nem tizenévesek vagyunk..., de az igazság az, hogy bizalmi kötelék korántsem alakult ki még köztünk. Nem mondja ő, de tudom, hogy nagyon szeretné már.


22/L (A korom és a szüzességem kapcsolatát - ha lehet - most ne vitassuk)

30/F



2013. jan. 30. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ilyen végzetes szerelem a legjobb gyógymód, ha lefekszel vele. Aztán tovább lép. Az a kín ami utána marad a legjobb tanítód lesz egy életen át. Inkább most kövess el butaságot, mint később.


23/L

2013. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva max. egy hónap. De az nagyon max. De 4 hét után már a kulcslyukat is megdugná az ember.
2013. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
most le lehet pontozni, mert tudom, sokan nem értenek velem egyet, és lehet, hogy rossz tanácsot is adok, de muszáj leírnom. 20 éves lány vagyok, szintén szűz, mint te, és igazából kicsit irigyellek is, hogy van egy olyan férfi, aki ilyen érzéseket kelt benned, és veled akar lenni. Én itt vagyok szűzen, és nincs olyan férfi, akiért igazán odalennék, sem annyira, hogy lefeküdjek vele. Igen, kicsi az esély, hogy a te barátod a múltját ismerve tényleg hosszú távú kapcsolatot akar, és nemcsak pár szenvedélyes éjszakát, de ennek tudatában is belemennék. Még akkor is, hogy nagy fájdalmat éreznék utána. Úgy tartom, hogy ki kell használni ezt a lehetőséget. Először rendkívül boldog leszel, aztán ha elhagy, boldogtalan, de legalább ennyivel tapasztaltabb (itt most nem a szexuális tapasztalatra gondolok, mert nem az a fő, h minél hamarabb elveszítsd a szüzességet). Most, ha nem léptek tovább, és otthagyod, mi lesz? szenvedni fogsz így is, mert már kezdesz beleszeretni, és nem lesz egy jó pillanatod sem. úgy viszont, ha folytatjátok, akkor lesznek szép pillanataid, mikor sugározni fogsz a boldogságtól, és csak utána törsz össze, mikor már elhagyott. vagy lehet, hogy tényleg komolyan gondolja, és feleslegesen aggódsz, mert ez is számításba jöhet, noha kisebb az esélye. de soha nem tudod meg, ha nem vágsz bele.
2013. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. És az (esetleg kíméletlen) őszinteséget is. És az utolsó válasz... hát eléggé elgondolkodtatott.
2013. jan. 30. 20:53
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha 22 évesen szűz vagy, akkor most miért akarsz nem szűz lenni? Ha eddig szűz kartál lenni akkor mi válozott benned?
2013. jan. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Már elnézést ezért, de te hol olvastad azt a kijelentést tőlem, hogy eddig akartam szűz lenni, de most aztán hirtelen minden áron el szeretném veszíteni? A kérdés nem erre vonatkozott.
2013. jan. 31. 19:06
 17/17 anonim válasza:
mi most szakítottunk éppen ezért, májusban lettünk volna 2 évesek, de én nem bírtam megtenni és hát ő most adta fel, nem tud tovább várni...ő se volt még lánnyal és épp ezért kiváncsi is milyen, utolsó egy évben minden nap ezzel próbálkozott és én egyre jobban nem akartam már még a pettinget se a végén, rossz érzés volt hogy hozzám nyúlt...szörnyű hogy ettől megy tönkre az egész, amúgy annyira jól elvoltunk ha ez szóba nem jött 18 vagyok ő meg 19, sajnos nemtudok tanácsot adni csak leírni az esetemet :(
2013. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!