Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet, hogy már átszakadt a...

Lehet, hogy már átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, értelemszerűen lány. Mostanában eléggé rákaptam a masztizásra, és azt veszem észre, hogy egyre könnyebben mennek fel az ujjaim. Először egy, aztán kettő, most pedig már három ujjam is simán felcsúszik. Az egyik alkalommal viszont vérzést is tapasztaltam. Szóval akkor átszakadhatott a szűzhártyám?

Előre köszönöm a normális válaszokat, amikre menni fog a zöld ;)


2013. jan. 31. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
sajnos ehhez feltétlenül látnunk kellene róla egy képet :(
2013. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Három újnál már valószínűleg átszakadhatott, igen.
2013. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha véreztél, valószínű, plusz közben tágulsz is.
2013. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető.
2013. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg! Én nem vagyok lány, de mikor lefeküdtem az akkor 16 éves szűz barátnőmmel, már nemi sem volt valószínűleg, mert semmi vérzést nem tapasztaltam és nagyon könnyedén sikerült az első aktus. Ő azt mondta, hogy neki is egy ilyen hasonló esemény során szakadhatott át, szóval valószínű neked is. Örülj neki, mert így az első alkalom nagyon kellemesre sikerülhet majd! 23F
2013. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha nem volt nagy a vérzés, akkor akár egy kis belső hámsérülés is lehetett az oka. egyébként a szűzhártya bár tágul, azért, ha már 3 ujjad is benned van, ráadásul gondolom maszti közben eléggé erőteljesen mozgatod is őket, szóval eléggé kevés az esélye, hogy még épen meglegyen... :-)
2013. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valószínű igen, de ne masztizz 3 újjal, ne tágítsd ki magad túl! Leendő partnerednek nem biztos, hogy jó lesz az.
2013. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg igen!és nem kell kép az elsőnek ne küldj szegény csak hülye!
2013. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
megesik az ilyen, de egy kiadósabb tesiórán is simán átszakadhat:)
2013. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!