Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normálisak ezek? Mi lesz velük?

Normálisak ezek? Mi lesz velük?

Figyelt kérdés
Holnap lesz farsang a suliban. 7. osztályos vagyok. Az osztálytársaim(nem mindegyik, kb 10en) eltervezték hogy felmennek az osztályba és szexelni fognak.(Az aulában lesz farsang). Még semelyik lány nem töltötte be a 14-et, de ők belemennek ilyenbe. Engem is hívtak de én inkább nem megyek farsangra sem. Hogy beszéljem le őket basszus tök elszántnak tűnnek?!?!?!???!??Egy tanárral ciki lenne beszélni erről..és a barátnőim is benne vannak ebben a ""buliban"" és nem akarom hogy kirúgják őket vagy valami:// Meg amúgy is elég nagy híre van az osztálynak, mi lesz ha ezt tényleg megteszik és kiderül??? :( HELPP légyszi nincs sok idő holnapig:((
2013. jan. 31. 16:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan mondom ez a mai generáció nem fog létezni pár év múlva, mert mindet elviszi az AIDS. Kíváncsi vagyok mit fognak szólni ha terhesek lesznek...ha nem buknak le, akkor is nagyon meg fogják szívni...ha meg olyan elszántak akkor sehogy, lényeg hogy te ne menj bele!
2013. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Biztos nincs pénzük jelmezre.
2013. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Kedve 1-es

A legnagyobb gondjuk a mai fiataloknak, hogy nem mernek kezdeményezni. Ezek meg 7. osztályban orgiát csinálnak. Be ne vedd már.

2013. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Ez hol van?


Am emlitsd meg anyudnak egy fel szoval, o tuti riasztja majd a tanarokat, es azok lefujjak a dolgot

Csak ertesd meg anyuddal, h ne adja kia neved


Amugy ez tenyleg gaz....

2013. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy visszaemlékszem a tizenéves időszakra, ezek nagy szavak, de nem lesz belőle semmi sem. Híresztelik, keménykednek, de egyik sem gondolja komolyan. Nem mondom, hogy kizárt, hogy ebből tényleg lesz valami, de 90%, hogy semmi sem fog történni.
2013. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szólj az egyik tanárnak diszkréten, hogy járőrözzön fent.
2013. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ne akarj ebbe beleavatkozni. Ha ők ezt akarják csinálni, hát csinálják. Ők cseszik el az életüket, ők lesznek boldogtalan, kiégett felnőtt emberek.

Te legyél büszke rá hogy ilyen tartásod van és nem csatlakozol a fertőhöz.

Én a helyedben még a barátságot is megszüntetném ezekkel a barátnőkkel. Jobb nem barátkozni ilyen gondolkodású lányokkal, mert csak belevisznek a rosszba...


Ne szólj senkinek, hallgass bölcsen. Úgyis megkapják majd ezek a srácok amik jár nekik.

2013. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tenyleg csak ugy mondjak de azert ez aggaszto.:/ Aha, kitalaltam :)):)):)) Most legszivesebben kuldenek egy kepet az o.tarsaimrol (lanyokrol) es akkor ertened az egeszet, de nem kuldok mert lebukok, azt meg nem akarom hogy kikozositsenek.
2013. jan. 31. 16:46
 9/23 anonim ***** válasza:

"Most legszivesebben kuldenek egy kepet az o.tarsaimrol (lanyokrol) es akkor ertened az egeszet"


Nem tudom, mire gondolsz, de kíváncsivá tettél. Privát üzenetben elküldheted. Nem tudom, mi lehet a képen, ami annyi mindent megvilágít...

2013. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Gondolom ribózosak amcsajok, de engem is kiváncsiva tettel

Ha lehet, nekem is küld el priviben:)

2013. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!