Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor ciki ha 16 évesen...

Most akkor ciki ha 16 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
1-2 éve még nem gondoltam volna hogy ezt kínosnak fogom érezni de egyre jobban azt veszem észre hogy minden csaj elvesztette.. és mindenki kérdezgeti hogy szűz vagyok-e.. és ha mondom hogy igen akkor vagy furán néznek, vagy elsem hiszik.. de volt már hogy azt is megkérdezték hogy nem-e tartom cikinek.. és tök rossz.. több srác is leakar(t) fektetni de ilyenekbe nem megyek bele mert az igazival jobb lenne elveszteni de egyre jobban azt látom hogy az összes fiú gyökér és soha nem találok olyat akivel lehetne és nem 3 hónap elött.. lehet télleg elkéne valakivel? nagyon ciki? mivan ha nem találok normális srácot.. akkor feleslegesen várok az igazira..
2013. febr. 1. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, az a természetes, hogy vársz az igazira. Én is azt teszem :)
2013. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Szard le annak a véleményét, aki szerint az! :) Amikor és akivel neked jól esik.


Mellesleg röhögve várnék 3 hónapot, ha egy lány tőlem azt kérné. Tehát vagyunk még páran "normálisak".

2013. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jhajj a jókis kamaszkor:))))


Mindenesetre jó látni,hogy a sok kis ribanchoz képest mennyire éretten gondolkodsz.

Az ilyen ritka,mint a fehér Volvo..:)

2013. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Nem ciki, 16 évesen én is az voltam. 17 éves koromban megismertem az igazit és akkor vesztettem el. Szerintem várj az igazira, megbánnád később, ha nem így tennéd.

21/l

2013. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
93%
MIII VAAN????!! Dehogy ciki! Bakker az a k@va gáz, hogy valaki erre büszke takony kölyök létére...hülyegyerekek...ne haragudj, nem rád értem. Jól látod, gyökerek. Főleg 16-17 évesen. És ha le is feküdnél eggyel megbánnád. Kb 1 percig tartana az egész aktus. Egy kamasz fiú képtelen ennél jobb teljesítményre. Max a pofája nagy. De majd megkomolyodnak idővel. 16 évesen meg ne várj az igazira. Van még időd bőven. Járj nyugodtan fiúkkal, de olyasmit ne csinálj, amit nem érzel jónak. Azt a csajt, amelyik erre nagyképű, kérdezd már meg,hogy mennyire élvezte, mert a nyakamat rá,hogy nem.Legfeljebb azt kamuzza.Kis takony pi..ák. Nyugodj meg ez nem ciki. És gondolj arra, hogy tényleg olyannal a legjobb elveszíteni akit igazán szeretsz. 27/F
2013. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,te nagyon feszülsz xD
2013. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

22:38

Naná, a hülyeség mindig kiakaszt...A kamaszok egetrengető problémái meg pláne. :)

2013. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
91%
Igen nagyon, már 6 évesen is az. Sőt hogy lehet egyáltalán szüzen születni?
2013. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag fiatalnak gondolom magam 27 évesen, mégis döbbentem figyelem, hova fajul a világ, könyörgöm??? "Az én időmben" 16-17 évesen veszítették el átlagosan a lányok, szóval régen az volt a ciki, ha valaki 14 évesen már nem volt szűz. Az osztályunkban gimiben (ez 2000 körül volt) egy lány volt, aki nem volt már szűz 14 évesen, úgy néztünk rá mint valami ufóra... Pedig nem leányneveldébe jártam. A kérdésre felelve: nem, nem ciki. Az a ciki, aki összefekszik valakivel, csak azért, hogy elmondhassa magáról, hogy ő már nem az.


27 L

2013. febr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis ciki, szamba se vedd aki cikinek tartja az egy nagy kurv@ (mar bocsanat a kifejezesert)!

En 18 eves vagyok es meg szuz! Akkor mit mondhatnek en?

Szoval ne is torodj senkivel!

2013. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!