Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves jóképű Borsodi srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves jóképű Borsodi srác vagyok, és még mindig szűz. Ciki vagy nem? Van másvalaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Még csak csókolózni sem csókolóztam még életemben, pedig nem velem van a baj. Rengeteg lánybarátom volt már, akik szerint is jó szívem van, tök jófej vagyok stb... De a legjobb barátságon túl akkorsem tudok a lányoknál előrébbjutni, mert csak barátnak kellek... pedig én azon vagyok mindig, hogy összejöjjön. Itt egy igazi lovag, aki Forever Alone. Van még valaki ilyen hasonló cipőben, mint én ? 22/F
2012. jún. 4. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki,nehogy ez miatt sz@rul érezd magad! Ennyi idősen én is az voltam.Aztán beindult a gépezet...Ma már házas vagyok.35.f.
2012. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki.


23/L

2012. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=l_QhX2vtaWo

hallgasd meg tanulságos. Minden igaz amit mond!

Ne legyél bunkó egyébként csak bánj mindig kicsit lekezelően velük, mert nem érzik hogy itt te vagy a kan bika :P

Én is szívesen maradnék full kedves, de úgy nem lesz bnőm. Gondolj úgy magadra mintha te lennél a főnyeremény és nekik kéne megfelelniük neked és nem fordítva. Egyszerűen beválik! Alkalmazkodj


F18

2012. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ! Igen ez már felmerült tervnek hogy lekezelő, bunkó, flegma leszek, hogy legyen miért értem harcolniuk, de nem könnyű ezt megtenni.
2012. jún. 4. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 22 éves vagyok és ugyan ez a szitu. Most megpróbáltam neten ismerkedni de katasztrófa ami ott megy, úgyhogy azt nem ajánlom. Baráti társaságban érdemes nézelődni, hátha ott van valami. Az én baráti társaságomban kevés a csaj és azok amúgyse szinglik, úgyhogy egyenlőre rábasztam :D Próbálkozok tovább neten, de kezd olyan érzésem lenni, hogy lehet ronda vagyok... Mindegy egyszer megtörik a jég, ne parázz.
2012. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem veled van a baj, persze... Hanem kivel? Mindenki mással?
2012. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 20:48


Az ostoba, buta, elkényeztett, média által nevelt lányokban, azokban van a hiba!

2012. jún. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja én, csak 3 évvel vagyok idősebb nálad.
2012. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!