Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 4 ujjam befér, és nem...

Ha 4 ujjam befér, és nem feszül, csak kicsit, de még szűz vagyok, akkor elszakadhatott korábban vagy kitágult a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha teljesen fent van az ujjad, már rég nem vagy szűz. A hártyád pedig nem tud tágulni, csak a vaginád.
2013. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, de én enélkül is felnőttem
2013. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

szűzhártya nem tud kitágulni. És hiába vagy szűz, a férfi, akivel először lefekszel majd nehezen fogja elhinni, és nem fogja tudni értékelni, én 5 éve nem vagyok szűz, de ennél még én is szűkebb vagyok.

Benned harangozni lehet.

21/L

2013. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Laylah ***** válasza:
100%

3.: egyetértek... mintha én írtam volna, pedig én sem tartom magam szűknek. Párom 3 ujja időnként már sok is, 2 épp elég.

22/L

2013. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit nyersek a hölgyek ma, de én is azzal találkoztam, hogy többségében 2-nél több nem kellemes a nőknek :) 22/F
2013. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szűzhártya nem tágul,de gratulálok a biosz tudáshoz
2013. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha ennyire tág vagy a pasi nem hiszi el hogy szűz vagy,és szerencsétlen nem érezhet majd túl sokat a szex közben

már nem vagyok szűz de ennél én is jóval szűkebb vagyok

2013. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt az egy ujjat már ne hagyd szabadon
2013. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!