Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt olvasom itt, hogy 20 éven...

Azt olvasom itt, hogy 20 éven felüli szüzesség testi-lelki problémákat okozhat? Milyen problémákra kell gondolni konkrétan?

Figyelt kérdés
Pl. Testileg milyen problémára?

2013. febr. 2. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem gyomorfekélyre gondoltak... Mert akinek se kapcsolata, se barátai semmi az előbb-utóbb megőrül mert feszült és ideges.


Mint én.


Bár a fekély még odébb van, de lesz.

2013. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Én megsántultam......
2013. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik karom 10x olyan izmos lett, mint a másik.
2013. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se normális dolog.Gondolom szexuális frusztráció,idegesség,ilyenek.
2013. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Ugyan már, butaság...
2013. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 laci911 ***** válasza:
Ha férfi az illető akkor igen agresszivabb lesz és folyton hibáztatja magát....esetleg probálj egy fizetős nő kevesebb a gond mint a mai nőkkel ja és küzd a céljaidért.
2013. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az alap természete is, és ebben nincs összefüggés hogy kinek van barátja/barátnője, meg hogy milyen ételeket szeret, vagy akármi, na igen attól inkább lehetne ideges az ember, hogy soha nem fogja azt a párját megtalálni, aki után soha mással nem tudna össze jönni, nem az hogy na, milyen helyes és kedves lány éljünk vele együtt, ez nálam max baráti szint lenne, és ez a dühítő hogy az egészben, én spriccelem az ágyat ha olyanom van, de volt amikor hónapokig nem, egyszerűen szomorú hogy egy kapcsolatnak annyiból kell szinte csak állnia...... Csajozni akárki tud, akinek van egy pici önbizalma, de az nem kihívás, kihívás hogy ne csak egy szimplán helyes csajt szerezzél, hanem egy olyat, akit ezerszer többet érne számodra akárkinél......... még akármilyen csinos csaj barátoknál is..... ész nélküli, érzelem nélküli, keféléstől is ki lehetne kötni a diliházba ha azt vesszük, mert az embernek az igazi szerelem után van vágya, és ezen nem fog segíteni, ha csak azért veszted el hogy ne légy szűz.
2013. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok teljesen normális az biztos, bizonyíték (Hol vámpírok vért szívnak, farkasok marcangolnak s miközben a csillagok táncolnak, a rózsaszínfelhők őrülnek :))

Némelyik kérdést esküszöm a TV-ben lehetne reklámozni, és az illetőnek kéne küldenie magáról egy fényképet, és kapna nyereményül egy rakás sz*rt :D

2013. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem igazán értelek.
2013. febr. 2. 20:50
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem ez mindenkinél egyéni.

Nem tudom, milyen testi problémákat okozhat ez... szerintem nem okoz feltétlenül semmilyen testi problémát.

Az én egyetlen lelki problémám az lett, hogy arra gondoltam, ha korábban kezdem a kapcsolatokat és a szexet, most nem rázna meg annyira egy szakítás, nem égne annyira az emlékeim közé egy kapcsolat... De lehet ez csak alkat kérdése.

Amúgy gondolom az "eddig elfecséreltem az időt eddig"- gondolat merülhet fel leggyakrabban.

2013. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!