Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűz srác vagyok/nem...

Mani--89 kérdése:

23 éves szűz srác vagyok/nem vallási okból/ szeretnék megismerkedni olyan nővel, aki szemében ez nem ciki, de csak azt szeretném. Hol keresgéljek? Vagy marad a prosti?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 23:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha magas és jóképű vagy bárhol, akkár az utcán is ismerkedhetsz lányokkal. Ha meg nem vagy megfelelő még 33 évesen is szűz leszel!
2013. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Hidd el, hogy 23 évesen nagyon sok fiú és lány még szűz, úgyhogy nem cink.
2013. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Csupán azért, mert szűz vagy még nem kell prostituálthoz menni. És igen, szerintem is bőven gyakoribb még huszonéves korosztályban a szűz fiú illetve lány, mint azt gondolnánk! Inkább sokan úgy teszenk, mintha ők is csinálnák, a többi pedig ezért azt hiszi, hogy rajta kívül már mindenki túl van rajta. A fenéket! Gondoljatok csak bele: itt a fórumon is hány meg hány huszonegynéhány éves van, aki állítási szerint még szűz? Elég sok!! Csak nyilván a való világban senki sem híreszteli ;)

Szóval hidd el, hogy nem vagy egyedül ezzel a 'kis problémával' (valójában nem az). Ezenfelül pedig ha komoly kapcsolatban gondolkozol, akkor nem is értem mért kéne prostizni? Ha valaki szeret, akkor jó esetben saját magadért szeret, beleértve ezt is! Az pedig olcsó szöveg, hogy a szüzek bénák az ágyban... Egyénfüggő.

2013. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én pl. 23 éves vagyok és fiú. Nem vagyok rossz pasi egyáltalán, bár zárkózottabb vagyok, mint azt sokan hinnék rólam. Lehet ez is hozzájárul ahhoz, hogy "szűz" vagyok. Volt már egy szaxuális kapcsolatom kb. másfél éve, de az szörnyűre sikeredett (mint az első szex általában). Ennek ellenére nem érzem, hogy nem vagyok szűz, sőt úgy érzem, hogy igen is az vagyok és ugyan úgy zavar hogy veszítsem el a "szüzességem", mint aki még tényleg sosem szexelt. DE! Arra rájöttem, hogy csak a legalkalmasabb és a legmegértőbb csaj az akit magam mellett el tudok képzelni. Prostihoz sosem mennék emiatt.
2013. febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
/23 éves srác/Akkor egy cipőben járunk....csak egy a parám,ha megismerkedsz egy pl:18éves lánnyal,aki már túl van mindenen...én kevesebbnek érezném magam...persze ez szitu függő,mert lehet megértené....
2013. febr. 3. 00:21
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha emiatt kinevetne, vagy ilyesmi, akkor ne foglalkozz többet a csajjal. Igazából én sem tudok jó tanácsokat adni, mert mint mondtad közös a cipőnk.
2013. febr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Én is pontosan úgy érzem magam, ahogy leírta az előttem lévő srác. Hiába szexeltem már egy prostival egyszer és nem vagyok szűz, mégis úgy érzem, hogy egy tapasztalatlan kis senki vagyok, aki mellett minden csaj menőbb és tapasztaltabb már, hiszen sok csaj manapság már 14-17 évesen kiéli magát szexuálisan, én meg mit tudnék nekik nyújtani szexuális téren? Semmit. Sajnos az első szex nekem is gázra sikeredett, mármint nagyon jó volt a lánnyal és tényleg kedves, segítőkész volt, de én valamiér tnem tudtam elélvezni és a gumiban többször is lelankadt. Lehet csak túl jól akartam teljesíteni és ez volt az ok, mert én alapból szeretnék örömet szerezni egy lánynak, akivel csinálom, függetlenül attól, hogy prosti vagy sem, de sajnos nem jött össze és emiatt is frusztrált meg ideges vagyok, tartok tőle, hogy sosem lesz lehetőségem kiélni magam, gyakorolnom és fejlődnöm, ha lesz véletlen barátnőm valaha is és emiatt fo elhagyni vagy félredugni, hiszen egy huszonéves lánynak már nyílván egy jól teljesítő bikára van szüksége és nem egy bénázó kis tapasztalatlan fiúra.


23F

2013. febr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én 20F vagyok és még szűz sajnos, nekem rosszak az anyagi körülményeim és sajnos ez miatt nem lehet barátnőm, hát a látszatot próbálom fent tartani és márkásabb ruhába járni ha van rá pénzem, hogy ne nézzenek hajléktalannak. Csak sajnos ennek az a hátránya hogy érdeklődnek utánam a lányok és így még rosszabb. Az anyagi helyzetem miatt én is eléggé zárkózott vagyok és ha tehetem nem mozdulok ki és nem mutatok érdeklődést lányok felé. De megnézem őket mindig mert sajnos nem tudok elfordulni ha látok egy szép lányt, csak így lelkileg gyötrő tud ez is lenni hogy nem lehet az enyém. Én is prostihoz fogok menni úgy tervezem mert sajnos rendes barátnőm nem lehet. De nem a csúnyaságom miatt nincs senkim mert annyira csúnya nem lehetek ha van több érdeklődő lány, (lelkileg ez is elég rossz amúgy) csak pénz nélkül szart se érek mert úgymond elég szegény vagyok :SSSS Hát kinek milyen lap jut tudod........
2013. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

# 7 ne keseredj, az én akkori pasim, mikor megismerkedtünk, 19éves voltam, ő 23 s én voltam neki az első, bár nekem nem ő volt, még sem azt néztem! Ő azért volt még szűz, mer kocka volt nagyon.

S ne ird le az össze lányt, vannak normálisak is, akik megértőek.


Kérdező prostihoz ne menjél, előbbre, mint írták az sem jobb.

2013. febr. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A szüzesség nem betegség, csak egy állapot. Nem kell rágörcsölni. Úgy érzem sokak úgy hiszik egy kapcsolatot csak a szex tart össze. Ha egy lány szerelemből akar veled lefeküdni, akkor nem pattan fel mellőled azonnal, ha kicsit bénábban teljesítesz. Jó, ne szexkapcsolatokra hajtsál, hanem egy rendes barátnőre. Továbbá pár alkalom után úgy is bele fogsz jönni és legalább nem lesznek tévképzeteid arról, hogy mi jó egy lánynak. (Aki sok nővel volt már együtt saját berögződései alakulnak ki, hogy az eddigieknek mivel okozott örömet, és hajlamos ugyanazt a metódust csinálni még akkor is, ha ez adott lánynál éppen nem jön be, de figyelmen kívül hagyja a lány jelzéseit, nem is figyel rá, csak csinálja a jól bevált módszerét. Ez sem jobb.)
2013. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!