Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit mondjak neki? Nem lesz...

Mit mondjak neki? Nem lesz kellemetlen a beszélgetés?

Figyelt kérdés

8 évig osztálytársam volt egy srác az általános iskolában és a gimnáziumban is ugyanarra a tagozatra vettek fel minket,szóval a legtöbb közös órám vele lesz.

Két különböző világ vagyunk:

Ő elég ismert/menő a környéken,sokan jóban vannak vele,de másokkal bunkó és lenéző,mert az ő családja nagyon gazdag,így szinte bármit megtehet és pár rokona külföldön lakik,szóval sokat utazik.A barátnőit 2-3 hetente váltogatja,mert a legtöbbjüktől csak szexet akar.

Én viszont egyáltalán nem vagyok ilyen,alig vannak ismerőseim és még barátom sem volt.Az egyetlen ok,hogy ismerem az az,hogy az osztálytársam és szinte végig mellette ültem a 8 év alatt.


De az utolsó évünkben jóban lettünk és elég sok időt töltöttünk együtt.Tavasszal összevesztünk és azóta nem beszéltünk,ő beszólogatott mások előtt,én levegőnek néztem.Múlt héten viszont olyan helyzetbe kerültem,hogy csak ő segíthetett és legnagyobb meglepetésemre segített.Utána elég sokáig beszélgettünk és rábeszélt,hogy aludjak náluk.Anyának azt mondtam,hogy egy barátnőmnél alszom.


Először csak beszélgettünk,utána odabújtam hozzá,mert filmeztünk és egy kicsit féltem és utána elkezdtünk csókolózni és megtörtént a 'dolog'. Reggel elkezdtünk beszélgetni és mondta,hogy el kell utazni a nagyszüleihez egy hétre(Svájcban élnek) és utána talán találkozhatnánk kettesben és megbeszélhetnénk,hogy mi legyen velünk(mert háromnegyed 12kor beadtam neki,hogy haza kell érnem délre,mivel elakartam kerülni azt a kínos beszélgetést,hogy "inkább maradjunk barátok,mert én jobbat érdemlek,stb" és mondtam neki,hogy nekem még át kell gondolnom ezt az egészet).De amióta külföldön van,azóta folyton chatelünk,webcamozunk és olyan dolgokat írt néha,hogy azt hiszem,hogy leesek a székről...Kedden kéne találkoznom vele,de nem tudom,hogy ciki lesz-e vagy mit mondok neki egyáltalán.


Folyton rá gondolok és hiányzik,de az én ismerőseim nem annyira szeretik(és ez enyhe kifejezés) meg ott van az a tény is,hogy augusztusban 2 hetet Angliában fog tölteni az apukájánál(a szülei elváltak és az apuja régóta ott él) és nem,mintha nem bíznék benne,de gondolom az ottani lányokkal is voltak már ügyei...

És az egyik legjobb barátnőm ma közölte velem,hogy 1 éve szerelmes a srácba és el akarja neki mondani és én csak ültem,mint aki lebénult,mert nem tudtam erre mit reagálni.



Mit tegyek?Mit mondjak majd a srácnak?Legyek őszinte és mondjam el,hogy szerelmes vagyok belé?Nem lesz ciki a találkozásunk(azért élőben csak más lesz...)?



2012. júl. 22. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lefeküdtél vele neki adtad a szüzességed. gondolom elég jó is volt nem? figyelt rád és nem csak úgy megdugott..

Szóval veszíteni már nem tudsz mit mondjad el neki.

2012. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy mi volt az amiben csak ő segíthetett?
2012. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ezt már kérdezted egyszer. Nem?
2012. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először várd meg mit akar mondani ő, ha azt, hogy neki semmit nem jelentett, nem akarja folytatni ne égesd le magad, hogy szerelmet vallasz neki...de jobb lenne az igazat mondani szerintem...a barátnődnek is mond el, ha igaz barátod ilyet nem titkolsz el előle...sok sikert! :)
2012. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!