Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az hogy sok lány...

Miért van az hogy sok lány már tizenkét-tizenhárom évesen kiéli magát, összefekszik fűvel-fával, és tizennyolc éves korában meg már teljesen ki van égve?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
ez a divat nem tudtad ? amugy ez télleg gáz..
2009. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

nemtom még nem találkoztam ilyennel.

17f

2009. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én sem hallottam még ilyenről..

honey

2009. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
legalább tizennyolc évesként már tapasztaltak...
2009. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

mert az olyaan szupcsiii

utána meg elszívni egy cigit mert cigizni is olyan szupcsiii jaj


ez a divat, ha egy csinálja, mindenki csinálja. Ez van. 16/F

2009. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

En meg nem talalkoztam tul sok ilyen lannyal, plane nem 12-13 evessel.

Inkabb olyanokat latok, hogy 14evesen vbk-znak egyet, es engedik, hogy tancpartneruk letapizza.

De te most, hany olyan 12-13 evest ismersz, aki mindenkivel lefekszik? Ezeknek a 95% meg szuz.

2009. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajna nem, mert egyre több 13 éves él szexuális életet, mert attól lesznek nagyok! Azt hiszik ha 13-14 évesen kirakják amiük van és stb, akkor majd minden pasi őt akarja és az milyen menő, hogy 13 évesen 25 éves pasim van stb! Szánalom ez a világ! 16 éves lányokat az érdekel hogy para e ha szüzek? Hát az nagyobb gáz ha 14 évesen már nem vagy az! Az meg hogy tapasztaltabbak 18 éves korukra...? Hát ja azzal talizzál majd ha 25 lesz vagy a fölött hogy hogy fog egy ilyen lány akkor kinézni! Már alapból egy 15 éves is simán kinéz 22nek, akkor ha 22 lesz 40nek néz majd ki:) Csak így tovább csajok!
2009. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
am meg ricsbik és ez nekik szupcsi :D Csak ennyit tudok mondani, mert biztos fogadtak a barátnőkkel, vagy ezt még nem próbáltam pedig ilyet is lehet csinálni meg stb miatt teszik
2009. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyesével lőném őket fejbe a mezőn
2009. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én most 14 vok és én is lefeküdtem egy sráccal 13 évesen de nem azért mert húdeszupcsimenőőő meg mindenki eztcsinálja sőt köze se volt ehez és nem is csak szórakozásból vagy unalomból hanem mert menekültem az élet elől a sok hülyeség elöl a család elöl... az elöl h ha hazamegyek csak a baj van állandóan és a srác meg kedves és megnyúgtató volt enyi.. am nem bántam meg, de a bnőimnek aztmondom h várjanak és akkor csinálják amikor úgyérzik és amikor találtak egy olyan pasit aki szereti őket stb... nem kell elsietni én elsiettem nem bánom de ha nem tettem volna meg az se lett volna nagy baj még mindig tudnék vele várni kb. 2 sráccal feküdtem le ennek is már fél éve volt egy hülye korszakom máshogy gondolkoztam mint most... (ezzel nem azt mondom h mostmár nagy vagyok csak azt h már éretebben gondolkozok ettől függetlenül gyerek vagyok:))
2010. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!