Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem egy szűz fiúval!...

Lefeküdtem egy szűz fiúval! Hogyan értessem meg vele?

Figyelt kérdés
Én már nem voltam szűz és hamar elment. Ezért szégyenli nagyon magát. Szerintetek, hogyan értessem meg vele, hogy ez teljesen normális és nincs ezzel semmi baj?
2013. febr. 5. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg neki, amit a kérdésedben írtál, hogy "ez teljesen normális és nincs ezzel semmi baj"!


Amúgy lány vagy?

2013. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mit szégyell ezen. Majd legközelebb tovább bírja. Hogy értesd meg vele? Ilyen az első alkalom.:)
2013. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy olvasson utána kicsit, és rá fog jönni, hogy nem csak kedvességből nyugtatod.
2013. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. És mondtam neki én is ezeket a dolgokat, de azt mondja, hogy akkor is nagyon kellemetlen neki :S köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. febr. 5. 17:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy rágörcsöljön, de talán túl tud lépni ezen, majd kiderül a következő alkalmakkor.
2013. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz gondja a továbbiakban. Nem szeretném ha vmi maradandó problémája lenne ez miatt :S Mert nagyon lelkis..
2013. febr. 5. 17:43
 7/12 anonim ***** válasza:

mond neki, hogy szívesen tanítod és nem vette el a kedved. :)

persze, hogy kellemetlen neki, képzeld magad a helyébe...

2013. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen igazad van :) és igyekszem neki segíteni :) lehet nem soká tanitgatom is kicsit :P
2013. febr. 5. 17:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, h jól csinálja, s dicsérd, ha ügyes. Ne csak szavakkal, tettekkel bátorítsd.
2013. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat :) Neki leselkedtünk a témának és sokkal jobban sikerült neki :) megnyugodott :)
2013. febr. 6. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!