Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok és már nem...

17 éves vagyok és már nem szűz. Volt egy komoly kapcsolatom és hát eléggé megbántam, hogy lefeküdtem vele. Nagyon szerettem a srácot, de akkor is bánom. Miért ítélnek el emiatt?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel randizgattam, és kiderült, hogy már nem vagyok szűz, és emiatt lelépett(19 éves) nem ez az első eset sajnos :( nagyon elvagyok keseredve, hiszen annyira szeretnék már egy normális barátot, akit szerethetek és viszont szeret...! :(
2012. ápr. 7. 18:00
 1/6 Candy Close válasza:
100%
Hát,ne mondd el nekik,h nem vagy már szűz...bár én sem értem,h miért itélnek el :/
2012. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem vagy szűz és lelépett? hát biztos nem ez volt az oka...


normális ma már alig alig van. én van aki szerint tök normális vagyok, van aki szerint egy idióta. szóval mindenkinek más a jó, más kell, és mindenki másra vágyik.

2012. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak kifogás volt!VAGY:A srác még szűz volt,és beparázott,amikor megtudta,hogy neked már van tapasztalatod!:DD Minden esetre jó hülye volt!
2012. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hat ezt en sem ertem,tul kicsi volt a farka,es felt hogy nem erzed meg :D probalj idösebb pasival ismerkedni,vagy legalabb komolyabbal,mert ez nagyon gyerekes gondolkodas,hogy megijed,mert nem vagy szüz :)
2012. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ő sem szűz már... volt vagy 3 komoly kapcsolata :/
2012. ápr. 7. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
ha 13 lennél és nem szűz azt mondom oké... de 17 évesen tök normális hogy már nem vagy szűz... szóval nem gáz :) hülye volt a srác... keress mást :)
2012. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!