Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » . Szal azzal kezdem én 17...

. Szal azzal kezdem én 17 vagyok barátnöm 16. még mind a ketten szüzek vagyunk. Hogy csináljam hogy ne fajon neki? normális választ kérek. Köszii

Figyelt kérdés
??

#szex #leszeretnék feküdni a barátnőmmel #kívánom a barátnőmet
2013. febr. 6. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

leghobb kezdésnek ha addig húzzátok az előjátékot amég csak birjátok :Dvagy sokáig izgatod/nyalod ha nem vagy önző. használhattok síkosítót is. azt azért nézd meg h lehet e gumival használni. gondolom tapintatos leszel hamár te tetted fel a kérdést így erre nem hívom fel a figyelmed.

sok szerencsét :D

2013. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a lánynak nincs szerencséje olyan típus, hogy mindenképpen fog fájni neki. Persze nem fog belehalni, de azért számolni kell vele, szóval szerintem kérdezd meg hogy szeretné gyorsabban vagy lassabban? tudod mint a ragtapaszt xD persze ez most nem valami romantikus, de attól még előtte meg utána lehet csúcsszuper sok kényeztetéssel. Csak sajnos előfordulhat hogy sehogysem tudod kikerülni hogy fájjon neki, akkor meg már szerintem jobb kikérni a véleményét és végig figyelni a reakcióját, abból tudni fogod mikor meddig mehetsz.
2013. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos hiába a hosszú előjáték valamennyire fájni fog neki,szerintem nem kell sikosító,de ha használtok és gumival védekeztek akkor figyelj rá hogy olyat válasz amivel lehet használni,nehogy oldja a gumit és kilyukadjon
2013. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, hogy első körökben petting legyen csak. Annak előbb vagy utóbb úgyis az a vége, hogy 1-2 ujjad landol benne, ő meg szintén közelebbi ismeretséged köt a kedvenc testrészeddel.

Ez ad némi tapasztalatot. És ha ugyanilyen előjátékkal kezditek a rendes szexet is, akkor tudni fogod már, hogy mennyire tágult ki, mikor kezdheted berakni a lompost.

Saját tapasztalatom az, hogy a makkot nem erőszakosan, de rövid úton be kell rakni, mert az ugye nagyobb, és a barátnőd lábai között a bejárat szűkebb, mint ami utána van. Ugyanakkor ne rakd be tövig, mert akkor meg megint okozhatsz fájdalmat.


Szóval:

- Legyen előjáték, az akció idejére már tudd, hogy kb mi várja a farkadat

- tedd be bátran, ne túl kintre, ne túl bentre

- aztán finoman kezdj mozogni, ne csússz ki, de ne is döfd tövig.


Ez után már nem tudok tanácsot adni, csak azt, hogy szokjatok rá arra, hogy elmondjátok, hogy melyikőtöknek mi jó. Adott emberek és adott pillanat, hangulat kérdése, hogy ilyenkor az jön, hogy 'kicsit fáj, óvatosan' vagy 'nagyon fáj, hagyjuk abba' vagy 'most jó, kicsit többet', vagy 'ne szarozz, b*sszál tövig'.

2013. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

egyetértek négyeskével. arra azért ügyelj hogy ne az ujjaddal szakítsd át a szűzhártyáját izgatás közben


Hosszú csók, simogatás sokáig, nyelvvel nagyajkak, kisajkak, csiklóizgatás aztán határozott behatolás.

2013. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
ne dugd meg és nem fog fájni neki. Hozz érte egy kis áldozatot
2013. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Mielőtt ilyeneken gondolkodsz, igazán elmehetnél nyelvtan órára...
2013. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!