Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, hogyha azon az...

Normális, hogyha azon az éjszakán, amikor elvesztettem a szüzességem,6 menetet is végigcsináltunk a barátommal?

Figyelt kérdés
Elég későn, 19 évesen vesztettem el. Nem volt kellemes az elején, de nem véreztem, nem fájt annyira, és hát szörnyen kívántuk egymást, és nem aludtunk egész éjjel, így hat menet lett. Normális ez így? Fájtak, ha nem is nagyon, mégis őrülten kívántam, és ezért lett így. Nem kellett volna az első után mégiscsak várni? Olyan furcsán éreztem magam utána, hogy most mit gondol, hogy ennyiszer csináltuk. Ugye nem gondol rólam, most ezért rosszat?
2009. szept. 5. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

,,Elég későn, 19 évesen vesztettem el." Hát komolyan mondom ki akadtam ezen, én meg 20 évesen, akkor én most a szemedbe ciki vagyok???? Na mindegy.

Amúgy nincs abban semmi, hogy 6szor csináltátok, ez annak a jele hogy tényleg vonzódtok egymáshoz. Nem kell ebből problémát csinálni. Legalább nem gondolja a barátod hogy kis prűd szex-ellenes vagy. :) És ez jó.

2009. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

6 menet.Biztos hogy jól számoltad???

mennyi szünetet hagytatok közbe???

2009. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van baj vele. Csak örülj neki, hogy ennyire szeretitek egymást :)

Mi is csináltunk volna több menetet a párommal annak idején, de sajnos az anyai hívószó közbejött XD Ez van.

2009. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

szerintem nagyon gáz.


19 évesen legalább 19 menetet kellett volna teljesíteni, az a normális. különben minek számolná az ember, hogy hány éves, ha nem tudja szexre felhasználni?

2009. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
69%

Ha ugyan azzal csináltad akkor nincs gond :P

Inkább légy magadra büszke, h már elsőre ennyiszer bírtátok :)

Van néhány ember biztos, aki így szeretne/szerette volna elveszteni a szüzességét.

2009. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem éreztem cikinek, hogy szűz vagyok, és az én szememben nem ciki, ha valaki ennyi idősen vagy idősebben szűz, csak az átlaghoz, és a mai nagy divathoz viszonyítva mondom azt, hogy későn. Én nem bánom, hogy eddig vártam, mert megérte.

2009. szept. 5. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!