Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Elvesztettem", furcsa az...

"Elvesztettem", furcsa az egész és félô h nincs is?

Figyelt kérdés

A baràtommal ràszàntuk magunk a szüzesség elvesztésére. Védekeztünk stb. Azonban.... nekem pöppet fàjt amikor teljesen bentvolt, de egykiõnk sem érezte a szûzhàrtyàm àtszakadàsàt.

Utànaolvastam h van akinek nincs és van aki... akinek pl sportközben elszakad. Mivel sportolok valószinûnek tartom. Na de akkor ... most mégis mivan, össze vagyok zavarodva kicsit


2011. aug. 22. 00:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
anime fan vagy?
2011. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi zavart össze? A szüzesség neme egyenlő a szűzhártyával. Az csak egy fizikai dolog. Szűz vagy, amíg nem voltál férfival úgy együtt, vagyis amíg nem volt benned egy pénisz. Az hogy vérzel, nem vérzed, érzed hogy szakad vagy nem, fáj vagy nem az részletkérdés. Szűz voltál már nem vagy az, ennyi történt.
2011. aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Igen szeretem az animéket.


2. Jolvan köszönöm

2011. aug. 22. 00:45
 4/14 anonim ***** válasza:
15 éves vagy? :D vagy 16? :D
2011. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez neked mibôl is érdekes?
2011. aug. 22. 00:48
 6/14 anonim ***** válasza:
kell valami hobbi asszony
2011. aug. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom, én anno szex után nem kezdtem el keresgélni a szűzhártyámat és nem paráztam azon hogy volt vagy nem. Szex közben sem az érdekelt, hogy hallok e valami szakadást, reccsenést vagy akármit... istenem... Nem egy kartonpapír van ott aminek érezni a szakadását... Komolyan mi a büdös francér van ennyi hülye fiatal gyerek?:)
2011. aug. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
:D
2011. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye csak bocsi hogy érdekel..... az életembek azért ez meghatàrozò része hogy tudjam. Nekem fobtos nem olyan vagyok mint a mostani negyvenesek hogy nyàritàborban kitérdekel 14 évesen elveszte

m.

2011. aug. 22. 00:54
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
De az vagy, nem azért vagy hülye mert érdekel hanem azért mert hülyeségeket kérdezel érted? Én sem vagyok 40, mégsem voltam tudatlan ennyire mint te, és még ront a helyzeten hogy nem is 14 vagy...
2011. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!