Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lanyok kinek h fajt amikor...

Lanyok kinek h fajt amikor elvettek a szuzeseget? Es mijen erzes? Nagyon faj? Mihez hasonlithato ez az erzes?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Először a nyelvtan könyvvel törődj ne a szexualitással. Majd ha az megy jöhet a szex is.
2013. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha te szűz vagy, közlöm, teljesen mind egy hogy mit írunk, ettől még te érezhetsz nagy fájdalmat is, vagy épp semmilyent.


Nekem fájt, túléltem, nem hagyott bennem nagy nyomot, mmint maga a fájdalom. Mihez, mihez hasonlítható... mint egy fájdalom.... -.-

2013. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem fájt
2013. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem csak az elején fájt egy kicsit,a lényeg,hogy olyan valakivel legyen az első,akivel igazán szeretitek egymást,mert akkor nem lesz gond,mert figyelni fog rád a párod
2013. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinel 100 szazalekban valtozo. Nekem peldaul egyaltalan nem fajt, teljesen jo erzes volt, egyik baratnomnek viszont annyira fajt hogy csak tobbszori probalkozasra birta ki es nagyon verzett. Az erzes szerintem semmihez nem hasonlithato.:)
2013. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!