Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan lehet egy 26 eves szuz...

Hogyan lehet egy 26 eves szuz lany szuzeseget elvenni?

Figyelt kérdés
nagyon faj naki mikor probalkozunk,szerintem tul vastag a szuzhartya.es nehezen szakad at.
2011. máj. 16. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Türelmesen, nagyon finoman, ellazulva, akár plusz síkosító használatával!
2011. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sikosítóóóó
2011. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Én 23 évesen veszítettem el és nekem sem szakadt el könnyen csak harmadik vagy negyedik alkalomra sikerült.
2011. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%

26 évesen miért szűz?

Lehet, hogy már nincs is lika :D összeforrt...

2011. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Ugyanúgy ahogy a többi lányét is.

A szűzhártya formája, vastagsága, illetve a hüvely "befogadóképessége" alkat kérdése, egyéni tulajdonság. A lányt kell megkérdezni járt-e már nőgyógyásznál, gondolom igen, ha a nőgyógyász nem említette, hogy nagyon vastag lenne a szűzhártya, akkor nincs gond. Aki meg alkatilag szűkebb, annak bizony fájdalommal jár, ez kikerülhetetlen. rendesen fel kell izgatni, el kell lazítani, de neki is tudnia kell azt, hogy ne várja a csodát, hogy hip-hop bemegy azt a pici fájdalmat bizony el kell viselni.

2011. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Lehet,hogy beteg dolgot írok,de nekem is a nőgyógyász tanácsolta...

Adott Lidocain krémet,recept nélkül meg lehet venni. Azt mondta,hogy aktus előtt kenjük be vele,először csak a bemenetet,majd ha kezd elzsibbadni,akkor egyre beljebb. Persze az aktus során óvszert kell használni,mert különben a tied is elzsibbad :)

Szerintem megéri vele próbálkozni. De tényleg csak a hüvelybe kenjétek,mert mindent elérzéstelenít. De azért a türelmet,a gyengédséget add meg neki így is :)

2011. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
istenem...begb*szod oszt cső ilyen kérdések..igen lehet az a baj h valahogy összeszükült de mongyuk én ismertem olyan nőt aki szüzenhalt meg és ötven fölötti volt... (:
2012. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!