Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj az első behatolás?

Nagyon fáj az első behatolás?

Figyelt kérdés
Fiúk is és lányok is írhatnak választ!Még nem voltam senkivel ezért kérdezem.Nektek fájt vagy inkább kellemes érzést éreztetek?Ha kellően nedves a lány akkor is fájhat?

2013. febr. 10. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem fájt. olyan érzés volt, mint amilyenre számítottam, mert azért már felfedeztem magam addigra :D
2013. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiúknak nem fáj.

Lányoknak szokott.De az a fiútól is nagyban függ.

2013. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez egyén és helyzetfüggő. Az tény, hogy a hüvely bejárata szűkebb. Ha sikerül megfelelően felizgatni a lányt, akkor talán nem fájhat neki. Nem mindenkinek fájt, de sokan azt mondják, hogy igen, fájdalmas. Vérzés sem minden esetben van, de jellemző. Nekem van egy ismerősöm, neki nem fájt csak vérzett, véletlenül ujjazás közben veszítette el. Fiúknak semmiképpen sem fáj, viszont ha nagyon nagy a farka valakinek akkor annál nagyobb az esély, hogy fájni fog a szűk bejárat miatt ugye.


Megfelelő lelki állapot, nedves punci és kis sikosító, sok odafigyelés használhat, de csodaszer sajnos nincsen. Én konkrétan azt tudnám javasolni, hogy aki nagyon fél tőle, az veszítse el ujjazással, az nem olyan vastag és elsőre akkor ne legyen szex, csak 3-4 napra rá. Akkor sem biztos, hogy nem fog fájni, mert még akkor is ki kell tágítani ujjazással (legalábbis nem ártana), meg egy megfelelő előjáték, sok odafigyelés akkor is szükséges lenne, de ahogy észrevettem, sajnos ez a mai világban már nem túl jellemző, inkább a mindent azonnal elv és a csapjunk bele a lecsóba érvényesül. Csak ennek legtöbbször a lányok isszák meg a levét.

2013. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Az miért függ a fiútól,hogy a lánynak fáj-e vagy nem??
2013. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4..


Te ezt komolyan kérdezed? ELolastad a 3-as hozzászólást?


Ha én odamegyek és szárazon teliberaklak (feltéve, hogy lány vagy) akkor neked nem fájna? Mert szerintem minden lánynak fájna ha egy 3 ujj széles f.szt erőltetnének a lyukába szárazon, nem csak egy szűznek..


Na akkor ezt most gondold tovább úgy, hogy a szűz lányoknak még szűkebb a bejárat és mégtöbb odafigyelést, gyengédséget és törődést igényelnek.

2013. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az első 2 nyomás fájt egy kicsit... de nagyon minimálisan.. utána még 1-2 percig kellemetlen volt de utána már kifejezetten élveztem :)

De ez függ nagyon sok mindentől..ha a párod gyengéd lesz és óvatos.. akkor semmi baj nem lehet :)

2013. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

Én csak szűz lányokkal szeretkeztem, mármint én voltam a konzervnyitó. Nagyon óvatos voltam velük, nem fájt egyiknek sem, inkább csak kicsit volt kellemetlen, de mihelyt bejáródott a répám, orgazmusuk lett a végén, mindnek. :)


F25

2013. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én fiú vok és a barátnőmnek ellégé fájt attól függ h menyire vagy kitágítva meg h mekkora a pasid pénisze
2013. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Addig kell kézzel és szájjal izgatni a puncit, amíg nem tocsog a nedvességtől, és akkor nem fáj. :)
2013. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
huh barátnőm azt mondta h. mikor kést állitottak a hátába még az is jobb érzés volt
2013. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!